Steve Jobs

Steven Paul Jobs

8,7
31 ocen pracy producenta
powrót do forum osoby Steve Jobs

no , ale z rakiem , a zwłaszcza trzustki ciężko jest wygrać . RIP Steve

Zaraki250

RIP. Najlepsze jest to że całkiem niedawno oddał władzę w Apple. Przewidział.

neo_angin

Może właśnie praca trzymała go przy życiu. A tak w ogóle- zauważyliście nagły przyrost kontrybucji po jego śmierci? :D

paulina152

Sam dwie dodałem xD.

neo_angin

To "imie" to już niepotrzebnie, bo werzy sami zmienili. Swoją drogą to nie fair- szary użytkownik dodaje żeby dostać punkty, a tu przychodzi wer i dodaje poza kolejnością i punkty idą na jego konto :P

paulina152

Dodałem strony internetowe i ciekawostkę. Uważam za nieuczciwe to że werzy sami sobie weryfikują materiały. Mogą nawet najgłupszą rzecz dodać.

użytkownik usunięty
neo_angin

"Sam dwie dodałem xD" - cieszymy się, że nas o tym informujesz. Jesteś taki świetny.

O, elias. Z tobą rozmawiałem babolku? A, może to "stereotyp" xD. HAHAHAHAHAHAHAHAHA.

użytkownik usunięty
neo_angin

"O, elias. Z tobą rozmawiałem babolku?"

Widzę, że bluźgator uruchomiony, kreatywny chłopcu!

Ale bluzg i znowu z błędem elias. Pora skończyć wagarowanie bo analfabetą zostaniesz.

użytkownik usunięty
neo_angin

Nadal mnie nie znasz, wszędzie tylko chwalisz się, że przestudiowałeś mnie na wylot, a ty nadal mnie nie znasz... Oj

Gdzie się chwalę? Wiem tyle ile powinienem i to mi wystarczy. Jesteś swego rodzaju legendą portalu.

użytkownik usunięty
neo_angin

Ja się tak nie czuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones