Steve MartinI

Stephen Glenn Martin

7,8
7 967 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steve Martin

Denerwuje mnie jego wygląd, jego mimika twarzy. Mam wrażenie, że próbuje być śmieszny na siłę. Nie mogę na niego patrzeć, tak mnie on irytuje.

Ketharine

Mnie też.Mam dokładnie takie same zdanie o tym aktorze jak ty. Moja żona zresztą też.

Ketharine

podpisuję się "obiema ręcami", facet mnie tak irytuje ze na sama mysl o nim krew mnie zalewa, głupkowata twarz która w ogole mnie nie bawi mimo jego klaunich starań

Ketharine

Moja mama też bardzo go nie lubi. Normalnie jakbym czytała jej słowa: ) mi jest obojętny.

Ketharine

A ja tam go lubię ;P

Immortal_Stasin

Ja też;)

Ketharine

Irytujący typ.

Ketharine

Nie zgadzam się. Mnie nie irytuje. Fajnie gra zwłaszcza pierdołowatych, zwyczajnych facetów.

użytkownik usunięty
Ketharine

Mnie też irytuje, odkąd obejrzałam "Roxanne", gdzie grał gościa z wielkim nosem, ale mimo to oglądam filmy z nim. "Fałszywa dwunastka" bardzo mi się podobała.

Ketharine

mam tak samo, nie cierpię gościa, jest jakiś taki sztuczny jak manekin i drażni mnie jak cholera.

unhappyperson

"Sztuczny, jak manekin" - Dokładnie. Cieszę się, że tyle osób podziela moje zdanie :)

Ketharine

Ten pajac...na sile smieszny tylko jak go ocenic bo nie moge znalezc a zasluguje tylko na 1 nie smieszny filmy jego to gnioty a gra aktorska wogole nie istnieje kazdy go ocenic z ulicy bylby lepszym aktorem od tego smiecia tylko gdzi

Ketharine

Ciekawe czym jest spowodowana taka niechec zbiorowa do Martina? Moze jakies kompleksy? W kazdym badz razie oglada cie z nim filmy, a przynajmniej komentujecie i wylewacie swoje zale na jego profilu wna jednym z najwiekszych portali filmowych swiata - troche to smutne :-) Pozdrawiam.

RealKalps

To że kolesia nie trawię od razu oznacza, że mam kompleksy? Co to ma do rzeczy? To nie żale, a opinie. Forum służy właśnie do tego aby wyrażać swoje zdanie. Nie widzę w tym nic smutnego. Pozdrawiam.

RealKalps

Co za bieda umysłowa RealKalps. To, że ktoś/coś się komuś nie podoba nie oznacza, że ma ta osoba kompleksy. Mi nie podoba się np. chorobliwa otyłość, ale wcale takiego zje*ania nikomu nie zazdroszczę, używaj czasem rozumu :D No i nie ma takiego zwrotu jak "w każdym bądź razie".

Ketharine

Dokładnie.

użytkownik usunięty
Ketharine

Nie potępiam za taki odbiór jego gry aktorskiej, człowiek już starej daty, takie tricki i mimika były dobre w latach 80-90 ale to było dawno temu. Ja pewnie go lubię z sentymentu i filmów gdzie niekoniecznie grał tatuśkowatego i głupka jak "Roxanne" czy "Samoloty, pociągi i samochody". Jedna komedia "Ojciec panny młodej" nawet wypadła dość dobrze, reszta już niestety gorzej ale oglądam te komedie dla rozluźnienia bo straszny ze mnie sztywniak.

Ketharine

chyba ty jestes irytujacy. jakis internetowy frustrat ktory na pewno mysli ze jest lepszym komikiem mimo ze nic w zyciu nie osiganal. pozdro ;)

Ketharine

Nie ma czegoś takiego jak wybitny aktor czy beznadziejny aktor, są lepsze i gorsze scenariusze i filmy. Martin jest denerwujący, choć zagrał w kilku dobrych filmach. Dla mnie np. de Niro jest równie irytujący, ale kilka kreacji mu wyszło na medal. Nie piszę o tzw. gwiazdach. bo to jest jeden wielki lans.

Ketharine

Wszedłem tu to przeczytać, nie zawiodłem się ;)

użytkownik usunięty
Ketharine

Mnie też irytuje, choć niektóre filmy z nim są fajne jak np. Fałszywa dwunastka albo To skomplikowane. W którymś filmie udawał nastolatka i to było naprawdę zabawne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones