Steve McQueenI

Terence Steven McQueen

8,5
5 974 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steve McQueen

Oczy wiście nie chodzi tu o tego wspaniałego aktora ale o ludzi którzy dają mu 1 za to że np. jest za blisko Deppa albo Di Caprio. Miesiąc temu patrzyłem i był na 33 miejscu z czego byłem bardzo zadowolony później zobaczyłem był na 74 byłem już wkurzony a dzisiaj patrze i na czym jest ?
101 miejsce byłem lekko mówiąc Wkur***** no ludzie ! Takiego wybitnego aktora powinno się wpuścić przynajmniej w top 10. Mam prośbę do was wszystkich podnieśmy mu ocenę na tyle o ile to możliwe. I od razu pisze apel co nie znają się na dobrym kinie obejrzyjcie sobie film Motylek, Bullitt lub Siedmiu wspaniałych. Mam 14 lat i już rozumiem ludzi którzy fascynują się nad tym aktorem niestety takich ludzi już braknie i nigdy nie będzie. Niestety 1930-1980 [*] R.I.P będziemy tęsknić Steve !!!

Allen_3

Kiedy miałem tyle lat co ty i pierwszy raz zawitałem na to forum miałem podobnie. Teraz olałem sprawę, wiadomo, że jakiś idiota obniżył mu średnią (swoją drogą ten ktoś ma chyba dużo wolnego czasu, albo mało przyjaciół), ale po co się tym przejmować? W dodatku akcje podwyższania średniej są jeszcze śmieszniejsze od obniżania. Niech będzie koleś zadowolony - jak mu nie odpowiesz na to co robi to po 10 minutach o tym zapomni i tylko zmarnuje czas. A Steve był naprawdę fantastyczny, to mój ulubiony aktor.

użytkownik usunięty
Vin_McQueen

panowie nie przejmujcie sie takimi idiotami ktorzy daja 1 poprostu nie
znaja sie na aktorach .TAKICH AKTOROW JAK STEVE MCQUEEN JUZ TERAZ NIE MA.
POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH JEGO FANOW

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones