Steven Seagal

Steven Frederic Seagal

6,0
14 018 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steven Seagal

niestety brak napisów, na lektora też się póki co nie zapowiada...Czyżby dystrybucja filmów z Seagalem w Polsce padła?
-Killing Salazar
-Asian Connection
-Code of honor
-End of a gun
-Contract to kill

Master_of_universe

Dopisz do tego Snajper Reguły wojny i Perfect Weapon (Oba widziałem
Z Twojej listy widziałem Code of Honor

giovanni50

Temat dotyczy tytułów bez napisów/lektora. Te które wymieniłeś są dostępne z lektorem. Code of honor pojawił się niedawno.

Master_of_universe

Ktoś serio jeszcze chce kręcić z nim filmy ??? Kiedyś był jednym z moich ukochanych "aktorów" kina akcji, jednakże ostatni faktycznie dobry film jaki z nim powstał to Mroczna dzielnica - potem to już niestety równia pochyła - ostatnich produkcji po prostu nie da się oglądać, zwłaszcza jak jest ordynarnie dublowany przez kaskaderów. Umówmy się - aktorem to on nigdy nie był - marszczenie brwi i wypowiadanie kwestii "aksamitnym szeptem" to w zasadzie cały jego warsztat. Jedynym usprawiedliwieniem dla jego ekranowej bytności było mistrzowskie/perfekcyjne opanowanie aikido - było to coś nowego/atrakcyjnego wizualnie w dziedzinie sztuk walki - karate i kung fu trochę się już widzom opatrzyło. W momencie gdy gość się upasł, jak nie przymierzając prosiak, i nie jest w stanie się poruszać - stał się parodią samego siebie. Analogicznie - są aktorki i są "ozdoby ekranu", które chętnie się rozbierają, są angażowane, bo mają długie nogi, czy ładne, kształtne cycki - za mojej młodości była sobie ex-playmate Dona Speir, która świeciła cyckami w filmach Andy Sidarisa, niejaka Kathy Shower zatrudniana w zasadzie po to by wystąpić w scenach erotycznych (raz nawet ją gwalcili w filmie Further adventures of Tenessie Buck), Shannon Tweed - podobny przypadek, czy z rodzimego podwórka Kasia Figura (ta jednak przynajmniej grać potrafiła). Tychże "gwiazd" obecnie pomarszczonych, obwisłych i roztytych nikt już nie zatrudnia. Widok grubego Seagala też do interesujących nie należy.

Master_of_universe

Obawiam się, że tu nie chodzi tylko o Seagala, bo nie wydano w Polsce na dvd też paru nowszych filmów Lundgrena, czy nawet nowego Kickboxera z Van Dammem. Podobnie rzecz się ma z akcyjniakami z Brucem Willisem. Tutaj dystrybutorzy w Polsce zatrzymali się na Vice: Korporacja zbrodni czyli na filmie z 2015 roku. Nie wydano też filmu Maggie ze Schwarzeneggerem. Sprawa jest więc bardziej złożona. Wygląda na to, że porzucono w pewnym stopniu kino akcji ze starymi wyjadaczami, nie tylko z samym Seagalem.

Wujek_Bill

Z Lundgrenem nie ma póki co z tłumaczeniem Famel Fight Club i Don't kill it. Larceny jest z napisami, ale oficjalnego polskiego wydania nie ma. Z Willisem regularnie wychodzą z lektorem: np Marauders czy Precious Cargo...dawniej nawet jak nie było premiery na dvd w Polsce, to każdy film z Lundgrenem, Seagalem etc był tłumaczony max 3 dni po ukazaniu. Teraz nikomu się nie chce tłumaczyć tych filmów już, nawet pół roku po premierze...albo się doczekamy premiery dvd (lektor) albo lipa.

Master_of_universe

Mi właśnie chodzi o filmy wydane na dvd, a nie jakieś piraty z internetu. Tak samo nie liczę filmów emitowanych w telewizji, ale z brakiem dostępności na dvd (jak np ci Maruderzy z Willisem). Podsumowując mój post dotyczył więc filmów których nie ma na dvd, bo wcześniej praktycznie wszystkie filmy Seagala czy Lundgrena były dostępne w Polsce na tym nośniku.

Master_of_universe

Z Brucem chętnie bym jakiś obejrzał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones