Steven Seagal

Steven Frederic Seagal

6,0
13 931 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steven Seagal

Wychowałem się m.in na filmach Seagala - te, które nakręcił z końcem lat 80, początku 90 to naprawdę konkretne kino akcji i facet pokazał dość interesujący i oryginalny sposób walki, ale to co teraz sobą reprezentuje to dno. Rozumiem, można stoczyć się, ale to co robi Seagal to porażka kompletna. Nie dość, że hurtowo kręci gnioty, które większość szanujących się miłośników kina akcji ocenia na 1/10 to jeszcze wygaduje kompletne głupoty, które już słynne się robią. Facet pieprzy, że rozłoży każdego, że jest jasnowidzem, wcieleniem jakiegoś mnicha, był zabójcą CIA i te sprawy. Niektórzy coś tam klepną głupiego dla zgrywy, ale Seagal chyba na poważnie z tym wyjeżdża. Pomału tracę cały szacunek dla niego...a przecież miał tak dobre filmy jak "Nico", czy "Szukając sprawiedliwości", albo "Liberator". A teraz to pozer jakich mało.

Goro_Gondo

Dla mnie Seagal się skończył, gdy przyjął rosyjskie obywatelstwo. Rozumiem, że chce oszczędzać na podatku, ale kurde. Nie chcesz oddać dużo, to zarabiaj mniej! Inni jakoś dają radę, a on problemy widzi.

karoman4

No to też. Ogólnie Seagal to aktualnie porażka totalna. Jeszcze gdzieś koło 2000r. to jego nazwisko sugerowało całkiem niezły film. A teraz - to odpowiedni argument, żeby nie sięgać po nic, co z nim związane. Słuchając jego wypowiedzi to w ogóle...

Goro_Gondo

Przecież Seagal wygadywał takie gupoty typu ,,że każdego rozwali na miazgę ,, albo ze pracował dla C.I.A ,, już na początku lat 90 będąc u szczytu swojej karieru i wtedy jakość to nikomu nie przeszkadzało ,no bo robił znakomite kino akcji i wszyscy się tym rajcowali :D

bradock

Wygadywał i nigdy go nie lubiłem, ale miał dobre filmy i pokazywał tam ciekawą taktyką walki. A teraz tylko głupoty wygaduje ;).

Goro_Gondo

Do historii przeszedł jego występ u Arsennio Halla w 1991 roku gdzie powiedział że Van Damme nie był dla niego żadnym mistrzem : http://www.youtube.com/watch?v=rYDGduAHOxc

bradock

Ale jakoś pod koniec lat 90 miał kose z Van Damme i tamten rzucił mu wyzwanie i Seagala gdzieś zniknął. Chyba na jakiejś imprezie u Stallone'a to było, czy coś. Mam nadzieję, że nie pomyliłem faktów, bo dawno o tym czytałem.

Goro_Gondo

Ale żonkę miał fajną na początku kariery filmowej :D http://www.youtube.com/watch?v=zf8j0O_Jkno

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones