Steven Seagal

Steven Frederic Seagal

6,0
14 018 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steven Seagal

Wiem że jest słabym aktorem o ograniczonym talencie ale na prawde nie mogę się na niego patrzeć
w filmach akcji gdzie tłucze wszystkich a walki stoją na poziomie 0.
To na prawde wygląda śmiesznie.
Stallone czy Van Damme chodź mają swoje lata zachowują nienaganną sylwetkę i miło ogląda się ich
w filmach akcji czego nie można powiedzieć o Seagalu który ma nadwagę nie umie walczyć i w
dodatku jest putinowcem.

Radzio3i6

To jak nie lubisz Stevena to może Chuck Norris ? Nienaganna sylwetka cały czas ,walczyć umie (6 -krotny mistrz świata w sztukach walki ) ,nie
jest Putinowcem a filmy konkretne ( Samotny Wilk McQuade ,Zaginiony w akcji ,Odział Delta ) Polecam ,,Zaginiony w akcji ,, -mój faworyt : https://www.youtube.com/watch?v=suFy3jPEUGw

Radzio3i6

Nie obchodzą mnie ani Jego sympatie polityczne, ani występy wokalno - instrumentalne...Wybitnym aktorem nigdy nie był - był za to rewelacyjny w Aikido i pozostaje nadal niekwestionowaną legendą tej sztuki walki. Kiedyś był ikoną kina akcji, w którym znakomicie rozpropagował Aikido właśnie - jego filmy od Nico, po Mroczą dzielnicę to (z małymi wyjątkami) klasyka kina akcji z elementami sztuk walki - były dla mnie kultowe w czasach młodości i nadal często do nich wracam...Odkąd jednak - primo - pożarł się z amerykańskimi producentami, secundo - roztył się jak świnia i nie jest w stanie wykonać większości choreografii walk bez pomocy dublera - zaczął kręcić tanie badziewne filmidła skręcane byle jak i przez byle kogo - stał się parodią samego siebie i aż żal Niego patrzeć na ekranie...

RogerVerbalKint

No i właśnie dlatego jestem za tym żeby dał sobie spokój z filmami bo mu nie wychodzą i żal na nie patrzeć.
Fakt że na początkowe filmy miał dobre co z resztą widać po ocenie na filmwebie.
Fakt że nie załapał się do roli w filmie "Niezniszczalni o czymś świadczy".
Przecież grają tam wszystkie legendy kina akcji.
No ale spójrzmy na takiego Stallona, Schwarzenegera czy Van Damma.
Są w podobnym wieku co Seagal a wyglądają o niebo lepiej.
Do grania w filmach akcji potrzeba mieć nienaganną sylwetkę i kondycję a nie tłuc wszystkich w miejscu wymachując rękami tak jak robi to Seagal. Dla mnie to nie jest akcja.

Radzio3i6

Stallone, Schwarzeneger nienaganna sylwetka i kondycja ? przestań głupoty pisać. Akurat tych dwóch aktorów to przykład szprycowania się sterydami czy hGH i to w podeszłym wieku, wylądowali przez to w szpitalu wiec nie ma mowy o kondycji. Do scen akcji wykorzystywani są dublerzy.

r3lict

Wszyscy biorą sterydy na porost mięśni. Nikt nie wyrobi sobie takiego ciała samymi ćwiczeniami na siłowni. Schwarzeneger był kulturystą i zainicjował rozpowszechnienie tego sportu który dzisiaj jest popularny. Stallone i Schwarzeneger pomimo wieku super się trzymają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones