Steven Seagal

Steven Frederic Seagal

6,0
13 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steven Seagal

Waszym zdaniem ?

U mnie na 1 miejscu pozostanie na zawsze Richie Madano z mojego ulubionego filmu ze Stevenem "Szukając sprawiedliwości". Po prostu REWELACYJNIE William Forsythe odegrał te postać!

prof_mateusz27

Według mnie najlepszy czarny charakter z jakim musiał się zmierzyć Steven Seagal to Richie Madano (William Forsythe) - ''Szukając sprawiedliwości''.

joang68

Wg mnie najlepszym przeciwnikiem Stevena był Richie Madano z "Szukając sprawiedliwości", William Forsythe dobrze zagrał naćpanego psychola, a także Porąbaniec "Wybrańca śmierci", czyli szef Jamajskiego gangu, ciekawą sprawą jest to, że w tym filmie główny przeciwnik Stevena był, że tak powiem podwójny.

anonim7

Porąbaniec z filmu ''Naznaczony śmiercią'' jest u mnie na 2 miejscu.

joang68

Ciekawostką jest, że zarówno Richie jak i Porąbańce byli konkretnymi świrami i psycholami, inni przeciwnicy Stevena może byli też zbzikowani, ale nie w takim stopniu jak ci pierwsi.

anonim7

No dokładnie.

joang68

U mnie również.

anonim7

Bez spoilerów.

prof_mateusz27

Ups, za późno, no trudno, możesz mi wyznaczyć pokutę.

anonim7

Gdy oglądałem ten film pierwszy raz to było dla mnie ogromne zaskoczenie i jeszcze ten tekst na końcu filmu SPOILER : "Oby niebyli trojaczkami"

prof_mateusz27

Ja miałem tak samo, i to jest plusem tego filmu, że zaskakuje, ale zdaje mi się, że jest on trochę niedoceniany.

anonim7

No, to mój nr, 2 po "Szukając sprawiedliwości".

prof_mateusz27

Dla mnie też najlepszy czarny charakter !!!

bradock

I też przede wszystkim dla tego "Szukając sprawiedliwości" uważam za najlepszy film ze Steven'em Seagal'em.

prof_mateusz27

Jeszcze fajna była Gina Gershon jako siostro Richiego .Fajna Dupcia i z Charakterem .Najlepszy jej tekst do Gino : Mam ci zrobić laskę i bedziemy kwita ? Gino -Nie jesteś aż taka dobra .Albo Gino do niej : Jak leci ? Patrica (Gina ) Ciągle potrafię być mokra ,Gino : I ty masz czym jeszcze jeść ?

bradock

No ona też była na prawdę niezła.
Najlepsze :
Gino- wdziałeś ją kiedyś na ulicy ?
Gliniarz- tak.
Gino- ile bierze ?
Gliniarz- 10$
Patti Madano- (pokazuje F*ckYou) Chyba za to 10$.
Gino- Myślałem ze bierzesz z 15...

Kurde dzisiaj sobie muszę odświeżyć ten film.

prof_mateusz27

Albo Gino do Patti : Co to jest za dziewczyna ?
Patti :Która ?
Gino : Ta z tymi sutkami co może kręcić nimi numery telefonu !

bradock

Gino wymiatał tekstami!
np, Gino do brata Richiego- "Ssałeś jeszcze palce kiedy twój brat ssał już fiuty"

prof_mateusz27

Dokładnie !

bradock

Obejrzałem wczoraj ponownie ten film i to jest jeden z moich najbardziej ulubionych filmów akcji!!!

bradock

Wszystko wskazuje na to, że Szukając Sprawiedliwości to najlepszy film ze Steven'em Seagl'em.
* Najlepszy Czarny Charakter.
* Najlepsze walki w wykonaniu Steven'a Seagal'a.
* Najlepsze teksy Segala tu padają.
* Najlepszy wygląd Seagala (chodzi mi o posturę).
Po prostu Najlepszy Steven Seagal jaki może być!

prof_mateusz27

Ale w Wygrać że śmiercią jest świetna mużyka a w Niko też świetne teksty padają .Ale ogólnie popieram to co napisałeś ,,Szukając Sprawieliwości ,, -najlepszy film Stefana .

bradock

No Muzyka była świetna w Wygrać że śmiercią ale w Szukając sprawiedliwości też był bardzo dobra.

użytkownik usunięty
prof_mateusz27

William Strannix - Tommy Lee Jones.

Jeśli chodzi o umiejetnośći czysto bojowe to bez wątpienia Strannix !

bradock

No tak, ale trochę za łatwo poszło Seagalowi z Jonsem nie uważasz ?

prof_mateusz27

To była walka na noże ,wiadomo że ona długo nie trwa .Zresztą Strannix pierwszy miał na musce Raybacka ,ale faktycznie dłużej mogła trwać !

bradock

On go w ogóle zadrasnął ?

prof_mateusz27

A chcesz zobaczyć walkę Butlera z ,,Olimpu w ogniu ,, ? Znalazłem klip ,oglądaj na własną odpowiedzialność ! http://www.youtube.com/watch?v=Lbf4dfUqnpA&list=PLdJC4EBLm-xV22Cxq2b5EOoW8jmFLnD p1

bradock

Obejrzałem. Zajebiście! Wiesz może czy Butlera przeszedł ciężki treningi sztuk walk tak jak np. Rourke do "Ryzykantów" czy Liam Neeson do "Uprowadzonej" ?

prof_mateusz27

Fajnie Mateuszu że ci się podobało .Czy Butler przeszedł cieżki trening sztuk walk ? Powiem ci szczerze żę nie wiem ale myślę że jakieś przeszkolenie w sztukach walki przeszedł na pewno ,bo teraz takie treningi przechodzą prawie wszyscy zwykli aktorzy co startują do kina akcji żeby dobrze i wiarygodnie wypaść w scenach akcji .Czytałem kiedyś w gazecie że Statham przed rozpoczeńciem zdjeć do Transportera 3 miesiące trenował z instruktorami walk ,Craig też do roli Bonda ćwiczył z instruktorem ,widziałem nawet kiedyś filmik na you tube ,Czytałem też że Damon też do Bournea trenował ,Angelina Jolie do Lary Croff też trenowała itp Butler napewno coś trenował bo widać że walka jest widowiskowa ,realistyczna i krwawa .A wiesz może Mateuszu że w ,,Olimpie w ogniu ,, głównego złego gra ten znany koreńczyk Zao z ,,Śmierć nadejdzie jutro ,, On umie fachowo sztuki walki , S.P.O.J.L.E.R .Z Butlerem stacza na końcu pojedynek .

bradock

W sumie tak. Tez tak mysle ze przeszedl.O pozosalych tez czytalem ze musieli trenowac. Z wyjątkim Stathama.Nie wiedzialem ze on bedzie tym zlym. Pewnie koncowa walka jest ciekawa.

prof_mateusz27

Tak końcowa walka miedzy nim a Butlerem jest ciekawa ale nie chce już ci tu wiencej spojlerować .

prof_mateusz27

Mnie bardzo cieszy fakt że w ostatnim czasie powstaje dużo dobrych filmów akcji w stylu lat 80 np ,,Niezniszczalni 1,2 ,Uprowadzona 1,2 , Olimp w ogniu , Raid, Szklana Pułapka 5,Likwidator ,Salt ,Elita Zabójców ,Protektor itp Jedne są lepsze ,inne trochę go gorsze ale fajnie ze coś się ruszyło w tym gatunku .

bradock

Raid bym do tego grona nie zaliczył. Elita Zabójców też bez szału. Salt, Protektor i Szklana Pułapka 5 jeszcze nie widziałem. Likwidatora już oglądałeś ?

prof_mateusz27

Nie ale szłyszałem że wiele osób chwali sobie ten film ,w każdym razie na filmweb Likwidator ma średnią 6.2 a Olimp w ogniu 7.0 Ale pewnie przez to że Olimp mnie osób widzało albo fim lest lepszy .

bradock

Likwidatorowi spadła już średnia do 6.0. Nie mów mi że się sugerujesz średnia na Filmweb która gówno znaczy.

prof_mateusz27

Wiadomo że na filmweb średnia nie jest jakaś dokładna do jakość filmu ale jednak te lepsze filmy mają wysoką .

bradock

Może i mają niektóre ale i tak nie warto się nim zastawiać.

prof_mateusz27

Czemu Raida byś nie zaliczył ? Przecież to dobre kino ,dużo akcji ,strzelania i kopania ,chociaż w porównaniu do Niezniszczalnych 2 czy ,,Olimpu w ogniu ,, to kino akcji klasy B .

bradock

Trochę. jednak nudził, przesadzony sceny. Jedynie niektóre walki dobre. Po za ty nie przepadam za kinem z Indonezji.

prof_mateusz27

Masz racje ,niektóre walki były przesadzonę .No i fakt ,klimat z idonezji też mi nie opowiadał ale czałość ogólnie przypominała starą szkołe kina akcji czyli chłopaki strzelali się i bili się jak stara gwardia w latach 80 .

prof_mateusz27

Z azjatyckiego kina akcji, to lubię produkcje chińskie i japońskie. Bo te z innych krajów Dalekiego Wschodu są zbliżone jakością, do filmów rosyjskich, czy rumuńskich.

karoman4

Też z azjatyckiego kina akcji lubię najbardziej chińskie i japońskie. np chińskie filmy Johna Woo ale i tak najlepsze filmy to są te z U.S.A !!!

prof_mateusz27

Dla mnie najlepsze są jego rodzime produkcje.

karoman4

Ja u niego lubię te i te.

karoman4

A jak tobię Kasiu podobała się clip ,,Olimp w ogniu ,, gdzie Gerald demostruje swoje umiejetności ?

bradock

Hm, po clipie mogę powiedzieć, że czeka mnie ciekawy seans. Jego umiejętnościom przyjrzę się dokładniej w filmie.

karoman4

Ok ,widać na tym filmie że jest kręcony starą szkołą kina akcji jak Niezniszczalni 2 co cieszy nas ,fanów 80's

bradock

Zgadzam się z Tobą.
Dodałam Speakmana do mojego blogu.

karoman4

To zaraz zobacze na twoim blogu .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones