Steven Seagal

Steven Frederic Seagal

6,0
14 018 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steven Seagal

http://www.se.pl/brak-kategorii/steven-seagal-chetnie-wrocibym-do-polski_509430. html

anonim7

Zadał się z Putinem i pierwsze co to narobił dymu w Ameryce, a teraz chce przyjechać do Polski 'kręcić filmy' - coś tu brzydko pachnie i to na pewno nie ja, bo ja się kąpałam. x'D

karoman4

Hehe no niby tak, choc nie mialbym nic przeciwko zeby znowu zobaczyc Stevena :-)

anonim7

Przemysław Saleta, który również grał w "Cudzoziemcu" nie wspomina Seagala ciepło. Twierdził, że był nieszanującym ludzi nadętym dupkiem, którego nie znosiła cała ekipa.

Mroovkoyad

Czytałem co mówił Saleta o Stevenie, ale myślę, że wyolbrzymiał. Tak się składa, że ja też byłem na planie filmu z nim ("Poza zasięgiem") i widziałem go na żywo i kiedy mój tata poprosił tłumaczkę, żeby zagadała ze Stevenem, żeby dał mi swój autograf to się zatrzymał z ekipą filmową, zawołał mnie i dał mi autograf i uścisnął dłoń, a jak ludzie mu przyklasnęli to powiedział po Polsku: "Bardzo dziękuje" i poszli z ekipą do przyczepy, więc widać, że to naprawdę uprzejmy gość, który z racji swojej sławy dba o swoje bezpieczeństwo, normalna sprawa, pozdrawiam ;)

anonim7

Dał ci autograf? A to spoko, wtedy zgadzam się, że Saleta nazmyślał.

Parę ciekawostek o Stefanie: http://www.vice.com/pl/read/steven-seagal-jest-najbardziej-zalosnym-kolesiem-na- ziemi

Mroovkoyad

No naprawdę dał mi autograf, i to zdaje się, że dziś jest rocznica, bo to było bodajże 21.08.2003 :) i zobaczyć Stevena na żywo jako dziecko i uścisnąć mu dłoń, niezapomniane przeżycie hehe ;)
A te "ciekawostki" czytałem, sporo bajek heh :)

anonim7

Wierzę, że dał ci autograf. I m. in. dlatego masz o nim przesadnie dobrą opinię i na siłę go wybielasz.

Mroovkoyad

Hehe spoko, ale ja wcale tak nie uważam, po prostu bardzo lubię Stevena, od zawsze, nawet zanim go widziałem na żywo już jako dziecko uwielbiałem jego filmy :)
W tym artykule co dałeś link to są jakieś głupoty napisane, np: że niemożliwe żeby uczył się sztuk walk w Japonii jako nastolatek a tak właśnie było, ogólnie to niech piszą co chcą mi to nie przeszkadza, pozdro ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones