Steven Seagal

Steven Frederic Seagal

6,0
13 974 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steven Seagal

http://wiadomosci.onet.pl/koncert-stevena-seagala-odwolany-z-powodu-sympatii-
prorosyjskich/ybhh8

giovanni50

Nie dopuścili do jego koncertu ze względu na jego poglądy polityczne, sympatie do Putina.

anonim7

Mimo wszystko przegięcie
Ale Putin to musi się bać o swoje 4 litery
Tego samolotu to mu nie darują

giovanni50

No raczej

anonim7

A ten samolot to w końcu kto zestrzelił ? Pytam się bo mnie ostatnio nie było ,byłem na wakacjach ,nie oglądałem dzieników itp

bradock

Separatyści

giovanni50

Ok ,dzięki za odpowiedz .

bradock

Ale ich sponsoruje Putin

giovanni50

Wiem .Czyli Władek winny .

bradock

On zawsze był winny

giovanni50

Nonsens, on postepuje jak Amerykanski prezydent tylko, ze z reguly ma dobre powodu, nigdy sam peirwszy nie zaatakowal itd.

giovanni50

Tak samo jak Obama chcial sponsorowac separatystow w Syrii itd.

giovanni50

Bzdura nie ma zadnych dowodow orpocz screnow z FB ktore moze byc nieprawdziwe.. Nie mowiac o tym, że FB moglo umiescic za przywodzce separatystow posta na tablicy informujacego o zestrzeleniu samolotu itd.

Tylko temu idiocie Obamie zalezy na wojnie a Ukrainie na interwencji na to.

bradock

Zestrzelili go pewnie Ukraincy, tylko oni mieli w tym inteeres a nikt w 100% nie udowodnil, ze zrobili to separatysci.

anonim7

Czemu Barack Obama nie wyśle na Ukraine Amerykańskich Sił Specjalnych typu ,,Delta Force ,, ,,Navy Seals ,, oraz Śmigłowce Szturmowe AH-64 Apache by zmazali z powierzchni ziemi tych wszystkich separatystów ? Brakuje mu Jaj ? Odwagi ? Gdyby Ameryką rządzili ,, Republikańskie Jastrzębie ,, było by w tym rejonie zupełnie inaczej .

bradock

Po co Obama ma tam w ogole wysylac jakies wojsko?

Al_Bundy

Żeby zakończyć ten bajzel .

bradock

Głupi pomysł. Amerykanie wystarczająco dużo wojen już prowadzą i nie potrzebni są na Ukrainie.

granat5

Rozumiesz że wolisz żeby Ukraina wpadła w łapska Putina albo ciągle trwała wojna i gineli niewini ludzie tak jak w Malezyjskim Boeingu ?

bradock

Przecież jak USA zaatakuje separatystów na Ukrainie to wtedy przyłączy się Putin i będzie prawdziwa wojna pomiędzy USA a Rosją, być może nawet światowa i co? Chcesz tego? Bo ja nie.
I z jakiej niby strony USA ma mieszać się do obcego kraju. Ukraina niech sobie sama radzi.

Ludzie odstawcie te propagandowe amerykańskie filmy. :D

granat5

Tylko że sam senator John Mccain mówił że trzeba dostarczyć ukrainie broń i wsparcie wywiadowcze .Po za tym też nie ma pewności czy jak by się odbyła na Ukrainie taka 2 -3 dniowa inwazja amerykańska która by wyparła separatystów z Ukrainy to czy od razu Putin był wkroczył na Ukraine ? Czy zaryzykował by ? Nie wiem .Napewno jakby jakiś prezydent U.S.A zdecydował by się na taki ruch to pewnie Władka by niezlę zaskoczył i zaszachował .A Amerykańskie Filmy Propagandowe takie jak ,,Rambo 2,3 ,Inwazja na U.S.A , czy ,,Olimp w ogniu ,, są świetne xD

bradock

USA same wkroczyly by do Rosji bo zalezy im na wojnie..

Al_Bundy

Uczcił Pan już dziś Kórwina Krula? Pozdrawiam serdecznie.

Al_Bundy

Tak sądziłem, iż Szanowny Pan należy do dworu sowieckiego pudła rezonansowego z muchą, tego maoisty. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Więcej cooltury dziewczynki

giovanni50

Powtarzałem to od zawsze Szanownego Pana rodzicielce. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Nie wciagniesz mnie w pyskóweczkę złoty koralu
Have a nice day

giovanni50

Nigdy bym nie śmiał Szanownego Pana rodzinnych zwyczajów naśladować. Pozdrawiam przeserdecznie.

szambelan

Dawno temu w trawie,
ksiądz zrobił dziecko babie.
W obłęd popadł pleban,
bo narodził się szambelan.

Ahooj z przygodą!

karoman4

Szanowny Pan znakomicie opisał miłość rodzicielską, z której zrodził się Pański miot. Pozdrawiam przeserdecznie.

szambelan

To miała być anegdotka na poprawę nastroju, ale Pan nadal jest niewyluzowany.

karoman4

Szanownego Pana preferencje z pewnością nie stanowią dla nikogo zagwozdki, niemniej mógł Szanowny Pan przynajmniej markować enigmatyczność. Pozdrawiam przeserdecznie.

szambelan

Widzę że jesteś gender
Miło poznać miło poznać

giovanni50

Szanowny Pan raczył nobilitować mię ponad mój stan. Nie jestem z Szanownym Panem spokrewniony. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Nie wnerwisz mnie

giovanni50

Nie zwykłem naśladować Szanownego Pana rodzicielki. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Jestes idiota.

Sowieci juz nie istnieja, maoisci to lewacy, ja sie z nimi nie utozsmamiam.

Al_Bundy

Szanownego Pana lewacko-bolszewicka sekta założona przez sowieckiego agenta posiada wyznawców nazbyt czytelnych. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Won szympansie

Al_Bundy

Szanowny Pan raczył pomylić mię z własną czcigodną rodzicielką. Pozdrawiam serdecznie.

bradock

Nie jest to forum polityczne tylko poświęcone Seagalowi, ale wyjątkowo napiszę tak: McCain jest zamieszany w zatonięcie amerykańskiego okrętu USS Liberty (zginęło 37 członków załogi), ostrzelanego przez izraelskie samoloty w 1967 r. McCain przyczynił się do umorzenia śledztwa w tej sprawie.

bradock

Ukraina nie nadaje sie na smaodzielne panstwo, Ukraincy to tylko banda chamów.

Juz lepiej aby Putin nimi rzadzil

Al_Bundy

Nie lubię Putina ,on zachowuję się jak Hitler ,kiedyś się do igra .Niech tylko republikanie zdobędą władzę w Białym Domu to zobaczymy kto się kogo bedzie bał .

bradock

Nonsens, Hitler to socjalista bez pojecia o gospodarce itd. Putin jakas wiedze tam ma.

Republikanie na ogol sa inteligentni (na ogol, nie zawsze) demokraci to z reguly debile a Obama i Clintonowa to najwieksi debile w historii Amerykanskiej polityki, wiec akurat nie dziwie, sie ,ze Republikanie prowadzili by twardsza polityke.

Al_Bundy

Tu się z tobą akurat zgadzam .

Al_Bundy

Tak, dlatego wprowadził embargo, zupełnie niesocjalistyczne, proszę Pana. Czy już dziś uczcił Pan Krula kilkoma wpisami na youtube? Pozdrawiam serdecznie.

bradock

To nie jest jego sprawa

Al_Bundy

Jest ,bo to zaczyna zagrażać bezpieczeństwu światu albo przynajmiej Europie .

bradock

Nie zagraza USA wiec nie jest jego sprawa... to, ze zagraza Europie nic nie zmienia.. Zreszta zagraza tylko Ukrainie.

użytkownik usunięty
anonim7

Dobry avatar przyjacielu ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones