Steven Seagal

Steven Frederic Seagal

6,0
13 906 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steven Seagal

Woleli byście Stevena Seagala z tą brodą czy bez niej? Mnie jest się ciężko przyzwyczaić do tej brody :-)

konradeklistopad

Z brodą mu nie do twarzy, wygląda jak żul z pod śmietnika

frycek49

Ta broda to symbol bluesmana :-) jednak wolę go bez brody

frycek49

Żule nie mają wystylizowanej brody, przeważnie zaniedbaną, no chyba, że ekskluzywni :)

anonim7

A co myślisz o brodzie Chucka ? xD Dobrze w niej wygląda czy raczej nie ....

bradock

Ja sobie Chucka nawet nie wyobrażam bez brody hehe ;d tak jak Stevena bez zaczesanych włosów :) Ogólnie Chuckowi ona pasuje wg mnie.

anonim7

Aha , dzięki za odpowiedz .Już się bałem że Chuckowi broda może nie pasować ,tak mi się wydawało ,że trochę wygląda jak taki ,,nieobcięty zwierzak ,, Ale z drugiej strony ta broda dodaje mu takiego twardzielskiego wyglądu ,kogość grożnego .A co do Stevena to on kiedyś nosił warkoczyk z tyłu ,chyba w ,,Hard to kill ,, I co ciekawę na początku lat 90 pamiętam że była właśnie moda na noszenie warkoczyków przez chłopców ,ba nawet taki aktor filmów kopanych klasy B Jalal Merhi ,który grał z Billym Blanksem w ,,Szpony Orła ,, nosił warkoczyk .Ponoć właśnie moda filmów Seagala miała na to wpływ ....

bradock

Steven nie miał kucyka w "Nico", Liberatorach, "Krytycznej decyzji i "Mrocznej dzielnicy", w innych tych najlepszych miał :P

anonim7

W sumie tak ,właśnie z ,,Nico ,, i ,,Liberatora ,, pamiętam że nie miał .

bradock

W "Nico" zapuszczał, w Liberatorach i "Krytycznej decyzji" nie miał bo grał komandosów / wojskowych a w nowszych filmach to raz miał raz nie miał, Chuck z oklei w pierwszych filmach miał wąsy albo gładką twarz i jasne blond włosy, ciekawe, że mu tak pociemniały.

bradock

Steven Seagal żył kulturą Japońską a tam kucyk to znak honorowy wojowników. Wiesz jakie było największe poniżenie samuraja/wojownika? Obcięcie mu włosów

anonim7

No to musze was rozczarować :-) Chuck Norris nie ma już brody a tam znajduje się jego zdjęcie z 2014 bez brody

http://pixgood.com/chuck-norris-2014-body.html

konradeklistopad

Widziałem już to zdięcie, ale teraz ma brodę, a co do obcięcia włosów to się raczej tyczyło warkoczy nie krótkich kucyków, i to w Chinach, choć kucyki są symbolem wojownika, ale mam wrażenie, że próbujesz być za mądry na siłę.

anonim7

Po prostu wiem jaka kultura panowała w Japonii. Zresztą Steven spędził wiele lat w Japonii i na Bliskim Wschodzie.

anonim7

Obejrzyj sobie film Ostatni Samuraj. Tam pewnemu Japonczykowi obcięto krótki warkocz. Interesuje się tamta kulturą

konradeklistopad

Wolę Seagala bez brody

konradeklistopad

Z brodą będzie wyglądał jak Bud Spencer.

konradeklistopad

Musiał zapuścić brodę, aby ukryć obwisłą skórę na szyi.

konradeklistopad

Hmm.bardzo ciekawe twierdzisz że nie potrafisz się przyzwyczaić do brody seagala czyli wnioskuje że ci się nie podoba a jednocześnie masz jego avatara z tą właśnie brodą...a co do mnie też mi się ta broda nie podoba

dj_carlos

Juz się przyzwyczaiłem :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones