Steven Seagal

Steven Frederic Seagal

6,0
13 906 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steven Seagal

Mam ciekawe informacje dla fanów Wygrać ze śmiercią. Otóż kilka dni temu rozmawiałem z kumplem, który mieszka w Stanach Zjednoczonych.Ten mój kumpel posiada znajomego, który ma kontakty z różnymi wytwórniami, studiami filmowymi, producentami i nawet samym reżyserem Keoni Waxman'em. Dowiedział się, że są pewne plany by nakręcić kontynuację Hard to Kill. Podobno są prowadzone bardzo poważne rozmowy na ten temat.
Co sądzicie o powstaniu sequela dawnego hitu Stevena?

Mnie niepokoi jedna sprawa, bo skoro ten koleś zna Waxmana to możliwe, że to Keoni się podejmie reżyserki. Jest dlatego przeciw.



granat5

Mam nadzieję że tylko żartujesz.

granat5

Jestem dlatego przeciw*

granat5

Teraz po tylu latach ? Po co to ? Komu to ? Też miało być ,,Podwójne Uderzenie 2 ,, i nic z tego nie wyszło .Ja czekam na Mechanik 2 ,Salt 2 ,Londyn w ogniu ,Niezniszczalni 3 ,Uprowadzona 3 i ma być też ,,Elita Zabójców 2 ,,.Przydało by się też ,,Ninja Assassin 2 ,, .Nawet bym sobię obejrzał ,,Adrenalinę 3 ,, Tak dla zabawy ,odskoczni od kina akcji .

granat5

01.04.2014 = Granat szaleje.

granat5

Wiesz jaki popełniłeś błąd? Po prostu za dużo napisałeś. Gdybyś rzucił luźno hasło: ''Wygrać ze śmiercią 2'' i zostawił np. tylko to zdanie ''Mnie niepokoi jedna sprawa, bo skoro ten koleś zna Waxmana to możliwe, że to Keoni się podejmie reżyserki. Jest dlatego przeciw.", to może dałabym się nabrać na to.

karoman4

Bo ja wiem. :D

granat5

Wystarczy, że ja wiem. :-p

karoman4

Popełnij już na początku błąd pisząc czy zaczynając że bedzię ,,Wygrać że śmiercią 2 ,, Każdy zdrowy człowiek znajacy się na kinie wie że nie bedzię kontynuacji filmu o którym dawno już świat zapomniał .

granat5

Przypomniał mi się temat z przed roku o "Liberatorze 3"

prof_mateusz27

Mateusz : Szłysżałeś że producenci filmowi chcą kręcić Remake ,, Na Fali ,, ? W pierwotnej wersji grali Keanu Reeves i Patrick Swayze .Zgadnij kogo wybrali za Swayze ? Jako szefa grupy który dowodził napadami na bank .A orginał tak wyglądał z 1991 roku http://www.youtube.com/watch?v=OH-pGH8x5kU

bradock

Pierwsze słyszę Tomek. Nie mam pojęcia kogo wybrali na miejsce Swayze ? Wiem że oryginał z 1991 był naprawdę niezły.

prof_mateusz27

Geralda Butlera !!!

bradock

Ciekawie!

prof_mateusz27

Mnie też, dlatego coś nowego wymyśliłem.

granat5

Powyższy news jest żartem. Wszyscy którzy się nabrali, dziękuje. :)

granat5

A ty nabrałeś się na mój ? Bo wszystko co tam napisałem tobię nie było prawdą ... He ,he .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones