Steven Seagal

Steven Frederic Seagal

6,0
14 018 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steven Seagal

ze Seagalowe role to tam gdzie szuka zemsty i jest kozakiem, ale serio? Nawet nie moga zmienic mu charakteryzacji?XD CIągla ta skórzana skóra? To wyglada jak jakas parodia xd Nie wiem kurde juz mam jeden opis filmu w jego stylu, ale by wypalil "NAUCZYCIEL WF-U SZUKA ZEMSTY NA CZLOWIEKU, KTORY ZAMORDOWAL JEGO UCZNIA" i bez zadnej skory, bez czarnych okularów, bez tej kamiennej twarzy, bez tych wielkich sztuk walki.. Ci jego scenarzyści to chyba pijani te swoje dzieła piszą. Bo mimo wszystko jest to aktor mega popularny z jakąś tam renomą, każdy go kojarzy itp mógłby wziąć sie w garść i zacząć być normalnym aktorem, z normalnymi rolami, ale po co jak za taki syf w czarnej skórze dostanie wielki pitos, a potem baluje w Rosji z Putinem

GamoraRuss

Cóż filmy akcji, karate z udziałem prawdziwych karateków, mistrzów sztuk walki, gwiazd sportów walki ogląda się przede wszystkim dla walk karate i nawalanki. Wiadomo że oni w niczym innym nie zagrają. A filmy karate też są fajne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones