Steven Seagal

Steven Frederic Seagal

6,0
13 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steven Seagal

te od kilku lat to jakieś totalne dno. Czy możecie polecić jakieś dobre filmy z nim po 2000 roku? Czy zrobił coś fajnego po tym roku oprócz tych kilku na początku milenium?

romek_krakow

oczywiście przy edycji posta zapisz nie działa.
te od kilku lat to jakieś totalne dno. Czy możecie polecić jakieś dobre filmy z nim po 2000 roku? Czy zrobił coś fajnego po tym roku oprócz tych kilku na początku milenium?
Oglądałem filmy z nim wszystkie do czasu filmu (nie pamiętam tytułu) gdy w jednym walczył z laską na noże w jakiś piwnicach czy lochach. Przeciął ją od ramienia do pępka. I jak normalnie nie zwracam na takie rzeczy uwagi i ciężko mi zauważyć takie drobnostki jak ponoć zegarki w "Krzyżakach" czy adidasy, to tutaj co ujęcie kamery, to dziewczyna miała raz ranę od prawego ramienia w lewą stronę, by za chwilę tą ranę mieć w stronę przeciwną. Wtedy pomyślałem jak ja to zauważyłem, to jakim cudem ,nie zauważył tego ani on, ani ta aktorka że ciągle jej to naklejano w inną stronę, ani nikt w postprodukcji. To był pierwszy film z nim, którego nie skończyłem i nie obejrzałem już raczej kolejnych po nim.

romek_krakow

Większość jego późniejszych filmów to kino klasy b tworzone na rynek DVD. Od takich filmów nie da się wymagać za dużo. Aczkolwiek kilka fajnych b klasówek miał. Żądza śmieci, Gra o życie, Sprawiedliwość ulicy, Shadow man, Cena powrotu, W odwecie za śmierć, z ostatnich Wyniszczenie jest nawet fajny, jeśli podobał Ci się Mściciel z Van Dammem, to ten film jest tych samych twórców (podobno, gdzieś tak wyczytałem) i może Ci się spodobać, Widać że 2007-2009 rokiem próbował wrócić i robić dobre kino na DVD, ale okazało się to za mało na powrót do kin. Niemniej te wymienione możesz próbować śmiało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones