Steven Seagal

Steven Frederic Seagal

6,0
14 018 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steven Seagal

Pogrążył się , myślę że dla wszyskich nas myślących , normalnych ludzi jest .....brrr... nie jestem w
stanie napisać

nathalie34

Dla mnie się nie pogrążył bo mnie nie obchodzą poglądy polityczne ulubionych aktorów.

frycek49

Jednak poglądy polityczne też są ważne gwiazd ale one zazwyczaj starają się być tajemnicą by nie skodzic swojej karierze .
A co byś powiedział jak by Seagal przeszedł na Islam i nawoływał do Dżihadu ? Albo publicznie popierał Aneksje Ukrainy ,Polski przez Rosje ? Przecież to nie poważne ,ja bym się wstydził takiego aktora .Zakładając koszulkę Putina Seagal się konkretnie pogrążył ,sprzedał się jak 14 -letnia ku*r*wa .....

bradock

Dla mnie jednak nie, sam lubię aktorów i różnych artystów wyznających bardziej skrajne idee, a także sam przykładowo jestem libertarianinem, a libertarianizm można zaliczyć do ideologii skrajnych (skrajne ograniczenie władzy państwa, legalizacja tzw przestępstw bez ofiar itp.). Fakt że takie poglądy mogą zepsuć aktorom opinię i karierę. Ciekawe tylko że Seagal z tym na serio z tym popieraniem Putina (jak Norris z promowanie chadeków), czy to tylko próba zrobienia szumu wokół siebie. Bo pamiętam że jeszcze do niedawna Seagal miał dość lewackie poglądy.

frycek49

Ulubiony aktor?, po prostu żenujący stary dziad , gratuluję wyboru , ale owszem w tym kraju jeszcze nikt nie zabronił mieć własnego zdania.

nathalie34

Lubię go i tyle.

nathalie34

To co obecnie robi Seagal jest głupie i nierozsądne ale dla wielu osób urodzonych i wychowanych w latach 80 ,w Erze VHS
Seagal jest postacią kultową ,wręcz ikoniczną .Dla mnie zawszę był symbolem znakomitego męskiego kina akcji i pewnie dla wielu ludzi
ciągle jest .A że mu odbija ,trudno z idolem się jest na dobre i na złe .Prawdziwi fani się od niego nie odwracają .

nathalie34

On się już dawno pogrążył grając w kiepskich filmach.

granat5

Dokładnie , buc z gościa !

nathalie34

A dlaczego nie nadmieniłaś że jeszcze Mickey Rourke ma taką sama koszulkę

giovanni50

Piszę ma forum Seagala. Ty wypowiedz się na forum Mickiego .'Co się wszyscy czepiacie , bucem był i bucem jest i będzie , rzaden rozsądny człowiek nie założyłby szmaty z wizerunkiem tego szmaciarza , tyle w temacie .

nathalie34

Lubię Stefka za filmy a nie za jego dziwne pomysły
Dennis Rodman wychwalał młodego Kima

giovanni50

To nie ten temat , pomyłka .Młody już dawno nie jest , a co mi Rodman do tego ,człowieku , ogarnij się !

nathalie34

Rodman przyjaźni się osobiście z dyktatorem państwa totalitarnego, nie tylko że go popiera, ale się z nim zadaje.

frycek49

No to żal mi go .

frycek49

Rodman z głową ma od dawna nie tak. Jemu można to wybaczyć.

marcin261287

A Seagal nie?

frycek49

Chłopa ma niezdrowe parcie na szkło i zero samokrytyki.

marcin261287

No właśnie. Obu sodówka strzeliła łbów

frycek49

Rodmanowi jeszcze w latach 90-tych odbiło. Steven oszalał tak ok. 2004 roku, kiedy zaczął grać w samych gniotach i jeździć na audiencję do Putina.

nathalie34

Dla nas wszystkich myślących? Od kiedy to deklarowana nienawiść wobec prezydenta Rosji i stronników była wyznacznikiem myślenia?

Ivalor

Ciekawe co pisza o Depardieu ??:)

giovanni50

Zapewne to co im w TVN, GW czy Gazecie Polskiej polecą na dany temat "myśleć". :D Najgorsze, że ci wszyscy polscy tuzowie kiepskich stanów intelektu będą teraz przez dziesiątki lat uważać, że ich chorobliwa rusofobia jest racjonalna i powinna ona wyznaczać kierunki naszej polityki zagranicznej, czy sympatii względem poszczególnych aktorów.

Ivalor

GPC to straszliwa pisowska szmata ivalor

giovanni50

Obaj są psami, proszę Panów. Pozdrawiam serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones