Susana GonzálezII

Susana Alejandra González Del Río

8,1
475 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Susana González

Nigdy nie pomyślałabym ,że aktorka grająca Cinthie Montero (jakoś tak) w ,,Zakazanym
uczuciu'' to ta sama dziewczyna która grała kiedyś w moim ulubionym wówczas serialu
,,Miłośc i nienawiśc'' .Zawsze wydawało mi sie ,że Ana Cristina była taka piękna .obecnie ta
aktorka wcale mi sie nie podoba ..nie wiem czemu zachwycała mnie tak kiedyś w
serialu..nawet teraz jak patrze na zdjęcia z ,,Miłosc i nienawiśc'' nie podoba mi się ona tak
jak kiedyś.

pati1109

dużo schudła i się zestarzała, ale nie jest tak zle

pati1109

Nadal jest przepiękna, choć grała wredną sucz. Ale taka powinna być dobra aktorka - grać różnorodne role

pati1109

Uwielbiałam Miłość i nienawiść i uważam, że już nie ma tak dobrych telenowel, jak kiedyś. A tą aktorkę bardzo lubię mimo, że nie lubiłam Zakazanego uczucia, to uważam, że bardzo dobrze tam zagrała.

Hadley

Uwielbiam ją :D

Hadley

może po prostu my dorosłyśmy :) :d

pati1109

miala prawo sie zmienic, lata minely, ale nadal jest fantastyczna aktorka i przepiekna kobieta :)

sarah496

Nie każdy jest wiecznie młody po za tym schudła. Ja również uważam, że lepiej wyglądałaby jakby trochę przytyła. :) Ale i tak jest dobrą aktorką.

monalisa11

W Por Siempre mi Amor już nieco przytyła i wyglądała przepięknie.

pati1109

Na meksykańskich forach z telenowel piszą,że rok przed tym nim zagrała Cynthie Montero w La que no podía amar to poważnie zachorowała na płuca,ponoć groził jej przeszczep płuc ale wyszła z tego,stąd ta waga,musiała zrezygnować z Aventurery i ogólnie w 2010 wyglądała jak śmierć,w Zakazanym uczuciu to i tak jeszcze dobrze wygląda niż pół roku przed

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones