Susanne Bier

6,9
798 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Susanne Bier

ale nie powinna być na pierwszym miejscu! Przed Kieślowskim? To jakaś kpina! Przecież Kieślowski jest legendą kina człowiekiem, który jako pierwszy wprowadził kolory do filmu! Nie powinna jakaś niszowa reżyser wyprzedzać legend. Głęboka prośba do administracji by zwiększyć limit głosów dla reżyserów, by dostawali się tacy którzy maja ponad 1000 głosów lub więcej!

mateuszzawada666

No właśnie, być może. Kim do cholery ona jest?

jgfgh

Świetną reżyserką. A polaczki się burzą i dają 1/10. :(

czuowiekmopznowuatakuje

,,Polaczki'' się burzą bo Kieślowski jest z pewnością o niebo lepszym reżyserem. Gówno wiesz to siedź cicho :)

użytkownik usunięty
jgfgh

Ja nie moge. Co was ten poj*ebany ranking obchodzi. Się przejmujecie im jak Bóg wie czym.

jgfgh

Beka z Ciebie, obejrzałeś kilka filmów Kieśla i ani jednego Bier, także nie wiesz, niestety, kto z nich jest lepszy. :)
Oczywiście też nigdzie nie napisałem, kto według mnie jest lepszy, a atakując mnie, udowadniasz tylko, kim jesteś. :)
Gówno wiesz to siedź cicho. :)

czuowiekmopznowuatakuje

Niestety, ale gówno to masz w awatarze. Pozdro

brk91

Niestety, ale:
a) gówniane filmy oglądasz
b) nie łapiesz ironii ;<
więc z ciebie też beka!

czuowiekmopznowuatakuje

Co poradzę, każdy film trzeba zobaczyć żeby ocenić czy faktycznie jest gówniany, ostatnio nie mam szczęścia :(

brk91

No, ale dajesz 10 jakimś gównom jak Szałszengi. :_(

czuowiekmopznowuatakuje

muhauahuahua. Ty za to się wstydzisz swoich ocen więc o czym my tutaj rozmawiamy ?

brk91

Najarał się i pier.doli głupoty.

brk91

poza tym panie fanie leszczyńskiego, brk91 wysoko ocenił takie genialne filmy jak 'Skazani na Shawshank', 'Dwunasty gniewnych ludzi' czy 'Pulp FIction'. Dziwny zbieg okoliczności - czołówka w rankingu najlepszych filmów na filmwebie (całkowicie zasłużone miejsca). Ale co ty możesz wiedzieć o dobrym kinie mały człowieszku... To ty gówno wiesz więc siedz cicho.

jgfgh

Skazani na Szałszank filmem genialnym? Hahahahah, no kurna, wiedziałem, że gówno wiesz, ale teraz rozpierprzyłeś. Dwunastu jest CO NAJWYŻEJ filmem bardzo dobrym, ale nic poza tym, podobnie Pulp Fiction. No, kurna, najlepszy argument na świecie - ranking. Społeczność filmwebu łączeni z tobą to głównej mierze idioci, które jarają się jakimiś przeciętniakami jak Zielona Mila czy Forrest Gump. Gdzie w topie filmwebu Stalker, Odyseja, Fanny i Alexander czy Persona? No, właśnie. Coś czuję, że dobrego filmu poza filmami Kieśla i Kubricka nie widziałeś. Także gówno wiesz więc siedź cicho. :)

czuowiekmopznowuatakuje

ojej, miało być łącznie, nie "łączeni". :(

brk91

No, oki, teraz sobie możesz zobaczyć moje ulubione filmy. Teraz będzie niezły butthurt pewnie. :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones