Susanne Bier

6,9
798 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Susanne Bier

W ciekawostkach powinno być:

użytkownik usunięty

Pod koniec roku 2011 znalazła się na szczycie listy najlepszych reżyserów według
użytkowników portalu Filmweb.pl oraz skopanych algorytmów przeliczania głosów na miejsce w rankingu tegoż portalu. A tak już
bardziej serio - który jej film polecacie (pytanie oczywiście do tych "bardziej w temacie") ?

Jedyny o którym słyszałem to "Bracia" i z tego co wiem to warto. Aż dziwne że jeszcze się trzyma na tym miejscu.

użytkownik usunięty
neo_angin

Teraz zerknąłem na ranking aktorów:
http://img703.imageshack.us/img703/275/beznazswy.jpg
Mroczek na piątym :-D

Często to się dzieje. Po prostu coś wywala i zostaje pięciu aktorów

neo_angin

To jeszcze lepiej obrazuje, że 'coś się dzieje'. Coś złego, mianowicie, a ta siła nieczysta ma swoje odzwierciedlenie w niemożliwie wysokich pozycjach aktorów 'M jak miłość'. To wszystko zapewne przez śmierć Hanki.

Prawda jest taka, że administracja nie raz zajmuje się naprawdę zbędnymi rzeczami, zamiast ogarnąć podstawy funkcjonowania serwisu. Strona do której wiele osób odwołuje się pod kątem rankingu przestaje mieć całkowicie znaczenie.

O ile ranking filmów w miarę jakoś wygląda (oczywiście byłoby o wiele lepiej gdyby wyczyszczono wszystkie multikonta) to pozostałe rankingi mijają się z celem:

TOP 13 reżyserów ma 158 głosów - Chuck Jones
a TOP 10 ma 27653 głosów, czyli około 175 razy więcej - Clint Eastwood

Dzielą ich tylko 3 pozycje... Kpina, niedorzeczność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones