Susanne Bier

6,9
798 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Susanne Bier
adasgrz9

I przed Kieślowskim ???? Nie znam jej wcale. Znowu coś nawaliło w tych topach Filmwebu, wczoraj na 5 miejscu top aktorów był jeden z Mroczków.

Andy400

LOLSĄ, nie widziałeś żadnego jej filmu i już dajesz jej 1/10? Polecam zapoznać się najpierw z jej twórczością, mentalny Bronisławie Komorowski.

czuowiekmopznowuatakuje

Dziękuje za porównanie z Bronisławem Komorowskim. Może kiedyś obejrzę dzieła tej pani to zmienię ocenę.

Andy400

Zawsze spoko, tyle że to raczej był potwarz. :_(

czuowiekmopznowuatakuje

Zależy jak się to odbiera.

Andy400

W takim razie przyjmij apriorycznie, że był to potwarz.

Andy400

A dzisiaj na jakiej podstawie oceniasz?

Andy400

I dlatego, bo TY jej nie znasz, zasłużyła na 1? Przypomina mi się film "Zagadka Kaspara Hausera" Herzoga i motyw z domem.

adasgrz9

A dzisiaj jest 1 :O

adasgrz9

Kto to jest? Dobre sobie, oglądnijcie sobie najpierw jej filmy, a potem zacznijcie wyjeżdżać ze swoją niewiedzą

adasgrz9

O kurczę, naprawde nic nie wiecie? Może choć Otwarte Serca lub W lepszym Świecie coś Wam mówią?

adasgrz9

Właśnie obejrzałem W Lepszym Świecie. Zazwyczaj oglądam 2-3 filmy. Ale ten tak mi głowę wypełnia, że dam sobie spokój z resztą. Rewelacja. Żadnej zbędnej sceny, jazda po emocjach.

adasgrz9

Susanne Bier należy do najlepszych skandynawskich reżyserów, która w stosunku do Kieślowskiego czy Kubricka nie powinna mieć żadnych kompleksów. polecam obejrzeć choćby jeden film, zamiast epatować na forum ignorancją i oburzeniem.

horovitz

w porownaniu z nimi to jest zaledwie niezly warsztatowiec

adasgrz9

Jak się ogląda amerykańską masówkę to się takich rzeczy nie wie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones