Sylvester Stallone

Michael Sylvester Gardenzio Stallone

8,2
72 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sylvester Stallone

Autograf zdobyty :) Nie przepadam za nim ale dalem 10 za to ze sie podpisal na plycie.

darek_olech

Gdzie, kiedy i na jakiej plycie ?

prof_mateusz27

W londynie na premierze The Expendables III w poniedzialek :) Na Demolition Man - to ma jakies znaczenie?

darek_olech

Nie nie ma znaczenia :) Pomyślałem, ze Stallone był gdzies w Polsce i o tym nie wiedziałem. Mieć taki klasyk S-f z podpisem to jest coś. Jeszcze ci na nim tylko podpisu Snipesa brakuje.

prof_mateusz27

Był tez na tej premierze ale niestety nie udalo sie. Stathama tylko sie udalo jeszcze namowic.

darek_olech

No nie jest to takie łatwe. Jak by takie gwiazdy miały rozdać autografy wszystkim co chcą to by chba tam zostali.do końca życia.

prof_mateusz27

Miałem też Rocky - plyte, ale chodziła plota ze Sylwek nie podpisuje niczego związanego z Rockim, wiec dalem ta do podpisu.

darek_olech

Lepiej nie ryzykować.

darek_olech

A dlaczego nie podpisuje niczego związanego z Rockym? Przecież to jego dzieło życia :)

darek_olech

durny powód na danie 10 ,a gdyby ci nie dał to co dałbyś jeden?

CelineMarie

Jedynke to nie, ale powiedzmy sobie szczerze ze na 10 to on nie zasługuje.

darek_olech

zasługuje i na 20,ocenia się go jako aktora kina akcji a to legenda ,ikona swojego gatunku

darek_olech

Wewnętrznie sprzeczne - jeśli nie przepada się za gościem, to po co i autograf, i 10?
Brzmi to trochę jak tzw. krygowanie się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones