Sylvester Stallone

Michael Sylvester Gardenzio Stallone

8,2
73 181 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sylvester Stallone

Może nie jest najwyższy ale jak ktoś jest niższy to lepiej o nim świadczy. świadczy tyle że potrafi kochać, a mimo swojego wzrostu jest jednym z najlepszych aktorów.

sylvia_filmaniak

racja, wiele aktoró jest niskich

Expendable91

Ale on chyba przyjmował hormon wzrostu? Czytałam gdzieś na internecie o tym.

karoman4

Pierwsze słyszę, zresztą Sly nie jest aż taki niski nie przesadzajmy, z tego co kojarzę to Tom Cruise jest bardzo niski.

Double_Blast

A tu w jego ciekawostkach o tym nie pisze, że przyjmował hormon wzrostu? Przysięgam z ręką na sercu, że o tym czytałam.

karoman4

Możliwe, ale z tego co tam przeczytałam to Sly ma 177 cm wzrostu to nie najgorzej.

Double_Blast

To prawda. ;-) Nie jest ani za niski, ani za wysoki.

sylvia_filmaniak

Sylwek jest tego samego wzrostu co Bruce Willis, Mel Gibson, Mickey Rourke. Jakieś 177 - 178 cm. Brando też miał zbliżony wzrost. Stallone jest na pewno wyższy od Olbrychskiego, który grał samych twardzieli, Herkulesów, Kmiciców i Tarzanów, a jest malutki. W aktorstwie wzrost Sylwka jest optymalny. Oczywiście Pesci, Dustin Hoffman czy de Vito są bardzo niscy, ale oni nigdy nie udawali że są wysocy jak Olbrychski czy ultra-mega-karzeł Tomek Cruise, który ma kompleks swej karłowatości i łazi na wysokich obcasach. To chyba jedyny aktualnie kurdupel, który gra wysokich i ściemnia, że nie jest karłem.

lisoszakal

Bruce Willis ma 183 cm wzrostu ;-)

karoman4

183 cm to ma G.W.Bush :-) Willis nie ma tyle.

lisoszakal

Chyba wiem co piszę, tak? Mówię, że Willis ma 183 cm wzrostu. Sprawdź jest to podane nawet przy jego profilu w ciekawostkach.

karoman4

Wiesz co piszesz, ale nie koniecznie masz rację. Różnie podają wzrost Willisa, od 177-178 cm do max 182 cm.

http://www.insomnia.pl/WZROST-t160874.html


lisoszakal

http://www.wzrost-gwiazd.pl/Bruce-Willis/
Na tej stronie jest podane 182cm, czyli niewiele się pomyliłam. Rzeczywiście padają różne liczby, ale ja nie biore na serio tych, co na forach wypisują. Ponadto widać nawet na zdjęciach, że Bruce jest wyższy od Sly'a.

sylvia_filmaniak

Jest średni, wile aktorów ma taki podobny wzrost Norris, JCVD, Statham

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones