Sylvester Stallone

Michael Sylvester Gardenzio Stallone

8,2
73 061 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sylvester Stallone

Poza marnymi krytykami, zgnuśniałymi tetrykami i klapkami na mózgu oraz gównianą odmianą gimbazy - bez obrazy dla tych mądrzejszych...
Moja subiektywna jak najbardziej ocena.
Stallone to legenda, mistrz mistrzów. Stworzył takie kreacje autorskie, którym pomimo krytyki o jego umiejętnościach nikt długo jeszcze nie sprosta.
Nie ma lepszego filmu o boksie i o życiu zarazem jak Rocky i Creed.
Nie ma drugiego Rambo i wartości moralnych w podtekście serii.
Nowy Dredd? Parodia i syf.
"I'm the law".
Nikt nie skupił aż tylu gwiazd w jednym filmie jak w "Niezniszczalnych".
Nikt nie biega tak po 60-tce jak John Rambo.
Który małolat nie żuł zapałki w latach 80 jak Marion Cobretti, który nie siłował się na rękę jak w Over the top. Te wymoczki dziś? Połamaliby sobie paluszki zmęczone padami.
Tak jak nie będzie remake Ojca Chrzestnego tak nie będzie następcy Sylwka.
Oskarowi krytycy do czyszczenia butów takim jak on!!!
Dziękuję Ci Sylwestrze za lata pięknych emocji. Nakręć Rambo 5 i pokaż że jeszczel i dziadek umie przypier...

gadaman_filmaniak

"Poza marnymi krytykami, zgnuśniałymi tetrykami i klapkami na mózgu oraz gównianą odmianą gimbazy - bez obrazy dla tych mądrzejszych..." - czyli nie o tobie mowa (mądrzejszych), jako że swoją żałosną wypowiedzią udowodniłeś że rozum wypadł ci gdzieś po drodze (o ile nie przy urodzeniu/w trakcie porodu). Kim tym, cymbalisto jesteś żeby wyzywać tych, którzy mają inne, przeciwne do ciebie zdanie od tetryków, gównianej gimbazy etc, etc. ? Z wypowiedzi jaką sformułowałeś wnoszę że godzien jesteś najbardziej wulgarnych i obraźliwych epitetów a splunąć na ciebie to szkoda śliny. Nie mam zamiaru ci się tłumaczyć ale do gimbazy dalej mi niż tobie (zapewne), czego dowodem twój rynsztokowy język. Zero szacunku i do niewidzenia się z panem!

cOOba

Skoro tak zabolało to znaczy, że mój rynsztokowy język znalazł swój cel. Obraźliwe słowa padły jednak od ciebie - uważającego się za mądrzejszego. A tu zwykły tłuk i cham. Gdybym cię spotkał zrobiłbym z ciebie to co Stallone z Van Damme'a w Niezniszczalnych 2, więc lepiej nie do zobaczenia prostaku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones