Sylvester Stallone

Michael Sylvester Gardenzio Stallone

8,2
73 055 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sylvester Stallone

Ten gościu ma w prawie każdym filmie tak wykrzywioną twarz że litość ściska jak sie gapisz na tego sterydka

babajaga

ten gosciu to ikona kina akcji i gra zaje.... jak on grałw filmach to ty w pieluchy waliłeś jeszcze...

babajaga

jak byś miał pół twarzy sparaliżowaną, też byś miał krzywą twarz

g0veRn

Skąd masz takie info? A wracając do Stallone'a, świetny aktor, jw - legenda kina akcji, trochę jego wiek faktycznie się rzuca w oczy, ale wszyscy się starzejemy, i obyśmy my wyglądali w tym wieku tak jak on.

pozdrawiam

babajaga

NIE CZEPIAJ SIE SYLVKA BO TY MASZ KRZYWEGO KUTASA I żYJESZ

babajaga

Ma wykrzywioną twarz bo przy jego porodzie odbyły się komplikacje - miał częściowy paraliż twarzy, prawy policzek ma nieruchomy, a wykrzywienie niższej wargi i zaburzenia mowy pozostały mu na całe życie. Medallion 12, jakbyś miał tak jak on to byś takich rzeczy nie pisał.

babajaga

Medalion odrazu widac ze niemasz pojecia o czym piszesz. Zaloze sie ze mega zalosnie to ty wygladasz, nigdy nie byles na silce i twoje cialo to jedna wielka kupa smiechu. Zeby kazdy tak wygladal jak on w jego wieku...

użytkownik usunięty
cichy_seba

i kto tu wygląda mega żałosnie??chyba Stallone

babajaga

Marzec '09
http://c3.ac-images.myspacecdn.com/images02/48/l_c86ca256b0144952b838ab520079ece 2.jpg
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Mani3k

Gdyby w wieku 20 lat Stallone nie żarł tylu sterydów to teraz lepiej by wygladał bo na tym zdjęciu co zamieściłes wygląda tragicznie..
Jak miał 18 lat to był niezłym chudzielcem i nie mówcie że on teraz swietnie wygląda jak na swój wiek. Chwile trzymał sie dobrze ale sterydy zawsze na starość flaczeją.hehe

hehe jak ty w wieku 62 lat będziesz posiadał taki kaloryfer jak Sly to pogadamy!

Uras

Sorry za post pod postem ale jak on wygląda tragicznie to ciebie wcale nie widać!

Uras

HohohoURAS -próbujesz bronic stallona na kazdym froncie ale ideałem nie jest więc chociaż w tym przyznaj racje-stallone swietnie nie wygląda-niektórzy LUDZIE BEZ STERYDÓW lepiej wygladają-przecież on wygląda tak sztucznie ze oczy mydli.zdjęcie swietne-Schwarzenegger i tak jest lepszy chociaz wygląda jak zwyczajny dziadek.

starybaran

no sorry ale pokaż mi kogos kto tak wygląda w jego wieku!

babajaga

i cały jego urok w asymetrycznej facjacie. skrzywienie dla fanów.

OLD_VHS

Dajcie spokój, nie jego wina, że jest jaki jest. Zresztą cholera, on nie ma pizdy na czole tylko jak gada to widać, że jest coś nie tak. Moim zdaniem to mu tylko uroku dodaje, nie wygląda jak te cukierkowe chłoptasie, obecne "gwiazdy" Hollywood.
Co on ze sobą robił to jego sprawa, ale jeżeli żarł sterydy całe zycie to wybaczcie - juz dawno powinien leżeć albo w grobie albo w szpitalu w tym wieku, ale nie, on chodzi, mówi, ba! nawet gra w nowych produkcjach. Trochę się chłopina kruszy już ale nic dziwnego - wiek. I popieram przedmówców - pokażcie mi kogoś kto w tym wieku kto tak wygląda, nie wmówicie mi że to dzięki sterydom ( choć nie przeczę że brał - sam się przyznał )... On po prostu o siebie (też)dba, cholera.

babajaga

To ikona kina akcji wara od niego !!!!!!!!!!!!!!!!!!

yoqu

Mani3k - Co to jest za tani fotomontaż ? :D

Sylwek nie ma takich dziarek nawet..

A twarz widać, ze jest doklejona bo inny odcień skory..

Hahaha ladnie sie usmiałem :)

ManMadeHell

to nie fotomontaż..................................................................

ManMadeHell

To mało wiesz kolego... :)
To są prawdziwe tatuaże Sylwka, zrobione w tamtym roku (2008), a tu masz jedną fotke z najnowszego filmu Expendables, na ktorym również je widać.
http://img4.imageshack.us/img4/5799/slyairplane1.jpg

babajaga

Super aktor? w niczym poza akcją go nie widziałem.
A co do figury? czym się tu zachwycać, wszystko było wyjaśnione jak go pchali koksem do filmów. Jakbym wpierdalał tyle prochów to też mógłbym chwalić się wielkością mięśni i rzeźbą.

deamon82

Aktor filmów w akcji w jakich ma grac filmach jak nie w akcji? [*]

Mani3k

ciekawe dlaczego wszyscy słabo oceniają kotrów kina akcji{Norris, SeAGAL, VAN DAMME,} a jakijś tam wypierdek z m jak miłość ma ocene 8/10 za 2 filmy=-to forum jest smieszne....

forest123

aktorów oczywiście a nie kotrów hehehe sorry

forest123

bo to nie aktorzy, co z tego że występują we filmach, ale nie mają talentu jak ci z wykształceniem aktorskim, to jakbym nazwał aktorami tych dwóch bliźniaczych wsioków z m jak miłość co wygrali poprostu casting

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones