Sylvester Stallone

Michael Sylvester Gardenzio Stallone

8,2
73 164 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sylvester Stallone

Witam wszystkich 

W związku z tym, że jestem od dzieciństwa zagorzałym fanem Sylvestra to postanowiłem podzielić się z wami moją subiektywną oceną wszystkich filmów z jego udziałem w kilku słowach(pomijam epizody). Może uda mi się zachęcić niektórych z was do nadrobienia niektórych pozycji bo warto  to jedziemy :

Przyjęcie u Kitty i Studa – Oj tam wypadki przy pracy się zdarzają. Można wybaczyć Sly-owi to „dzieło” biorąc pod uwagę, że przymierał głodem i brał co dawali do grania 1/10 Masakra
Buntownik – Pierwsza poważna główna rola. No cóż obecnie to ciężko na nim wysiedzieć do końca, gdyby to były lata 80.Słaby film , ale początki są zawsze trudne 2/10 końcowa scena na plus, ale można olać tylko dla fanów
Chłopaki z Flatbush – taki sobie lekki filmik, fajnie zobaczyć Stallon’a w szkole 4/10
Wyścig śmierci 2000 - Chyba jedyna zła postać w którą się wcielił. Nie wiem może kiedyś ten film mógł się podobać brutalny jak na tamte czasy, mnie się zwyczajnie nie podobał słaby, więc 2/10
Capone – Dobry film gangsterski jak na tamte lata 6/10
Rocky – No tu chyba komentarz zbędny  9/10
Paradise Alley – taki na raz do pooglądania szału nie ma. Dla wokalu pana Stallone 5/10
F.I.S.T - No ten film mogę polecić, zapomniany przez wszystkich a wart zobaczenia 7/10 „Polaku bolą cię plecy” :D
Rocky 2 – od tego wszystko się zaczęło. Jak dla mnie nawet odrobinę lepszy od 1 części 9/10 rewelacja
Ucieczka do zwycięstwa – Sly i piłka nożna świetne połączenie ciekawy film w gwiazdorskiej obsadzie Warto 6/10
Nocny Jastrząb – Całkiem niezły film 6/10
Rocky 3 – za bajtla to była moja ulubiona część miażdżona bez końca na VHS 7/10
Rambo – Znany i lubiany stary dobry John oczywiście polecam, ale chyba już każdy to zna 7/10
Kryształ Górski – No to było lekkie zaskoczenie muzyka Country to nie moje klimaty, ale te piosenki nawet wpadały w ucho 5/10
Rocky 4 – Bardzo udana kontynuacja 9/10
Rambo II – Oczywiście Klasyka sama w sobie 8/10
Cobra – Jeden z moich ulubionych filmów no po prostu 10/10 ! i dziś się super ogląda
Ponad szczytem – kolejny bardzo dobry film wart zobaczenia 9/10
Rambo III – rewelacyjne sceny akcji cała seria o Rambo jest świetna. Ta część na 8/10
Tango & $Cash$ - duet z Kurtem Russelem był strzałem w 10. Dużo akcji i humoru 8/10
Osadzony – bardzo dobry więzienny film 7/10 Warto
Rocky 5 – najsłabsza cześć z serii? Jeśli tak to niewiele odstaje od reszty 7/10
Oskar – super komedyjka w starym stylu 7/10 Bardzo polecam
Stój, bo mamuśka strzela – Lekka komedia na niedzielne popołudnie 6/10
Na krawędzi – Również jeden z moich ulubionych 10/10
Człowiek Demolka – dobrze się ogląda i pośmiać się idzie 8/10
Specjalista – kolejny dobry film akcji 7/10
Zabójcy – Dobra passa trwa Bardzo dobry film 8/10
Sędzia Dredd – Niezły jak na lata ’90 6/10
Tunel – Pamiętam jak byłem w kinie i nie żałowałem ani złotówki, można oglądać w kółko 10/10
Copland - Inna rola niż dotychczas, ale pozytywnie 6/10
Dorwać Cartera – Bardzo przeciętne kino 5/10
Wyścig – świat F1 tylko 6/10
Słodka zemsta – Też taki lekki film na niedzielne popołudnie 5/10
Detox – Kobra to to nie jest, ale fajny klimat jest ok. 7/10
Mali Agenci 3D – Oj słabo to wyszło w 3 D idzie to nawet przetrwać 2/10, może dzieci byłyby łaskawsze
Pokerzyści – Można zobaczyć 6/10
Rocky Balboa – Wielki powrót po latach bałem się tego filmu, jak widać niepotrzebnie 7/10
John Rambo – i kolejny wielki powrót, tego też się bałem ale wyszło kapitalnie 10/10
Niezniszczalni – genialny pomysł żeby zebrać przygasające już gwiazdy lat 80 i 90 bardzo lubię tę serie, ale ocenię i polecę wersję reżyserską ta kinowa słabsza była 9/10
Kula w łeb – taki typowy średniak, ale finałowe starcie super 7/10
Niezniszczalni 2 – trochę zawiodły walki finałowe mogli to lepiej zrobić, ale co tam Van Damme, Willis i cała reszta Warto 8/10
Legendy ringu – Taki na raz 6/10 (chociaż w moim przypadku na 1 razie nigdy się nie kończy)
Plan ucieczki – spoko wyszło 9/10 ( czekam na 2 i 3 z niecierpliwością )
Niezniszczalni 3 – wprowadzenie młodej krwi i pg13 to nie był najlepszy pomysł ale film całkiem fajny no i rewelacyjny Mel Gibson 8/10 mimo wszystko za wersję reżyserską
Motywacja – no nie wiem trochę przynudzał 4/10
Creed – Fajnie zobaczyć dalsze losy Rockiego 7/10 (Druga część zapowiada się ciekawie)
Tak i to by było na tyle. Na resztę trzeba jeszcze poczekać. Jak widać w większości są to bardzo dobre filmy, w mojej ocenie i jestem pewny że taki poziom Sly utrzyma.
Pozdrowienia dla fanów i antyfanów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones