Sylvester Stallone

Michael Sylvester Gardenzio Stallone

8,2
73 164 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sylvester Stallone
użytkownik usunięty
karczewk

Moze lubi owoce

Co Ty nie powiesz ;-D

użytkownik usunięty
karoman4

Nagrody filmowe tez sa idiotyczne swoja droga. Jest ich tyle, ze kazdy cos dostanie dla siebie.

No widzisz. Sly kolekcjonuje malinki i nie narzeka. Przynajmniej ma ładnie półkę ozdobioną malinami.
Ale fakt faktem, nagrody nie są niezbędne.

użytkownik usunięty
karoman4

Wszystko z czym mozna polemizowac, w tym nagrody powinno byc usuniete

Jestem za.

karczewk

Pewnie Maliniarze się na niego uwzięli bo chociaż stworzył masę niezapominanych kreacji to jakby nie patrzeć na każdy chyba film z jego udziałem (albo chociaż większość) można by powiedzieć że jest kiczowaty. Mi to osobiście niezbyt pasuje bo lubię go jako aktora i lubię oglądać filmy z nim, ale widocznie taka jest polityka w wielkim świecie, liczy się tylko żeby komuś dopier...niczyć

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
karczewk

A za co Artysta dostał Oscary? Nominacje wcale i nagrody jakichś tam akademii nie odzwierciedlają jakości filmu np. wspomniany Artysta i Dziewczyna z tatuażem, pierwszy totalna beznadzieja drugi moim zdaniem suuuper no i co.

karczewk

maliny to tylko głupie nagrody za złe filmy itp., które wymyślił krytyk któremu się nic nie podobało maliny są mało znaczące i prawie nikt się nimi nie przejmuje

karczewk

Zawsze to jakaś nagroda. Zauważcie tylko, że byle komu tych malin nie dają.

karczewk

Za stworzenie dwóch znakomitych kreacji, które wpisały się w historię kina: Rocky'ego i Rambo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones