T.J. Lowther

8,6
1 096 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby T.J. Lowther

Jak dla mnie niewykorzystany talent . jak sie domyślacie mówie o "Doskonałym świecie ".
nie ma co ukrywać ... do swojej smierci będzie kojarzony tylko i wyłacznie z tym filmem i
nigdy od tej roli nie ucieknie ... Może i nawet dobrze wypadł tam wybitnie . uważam że to
jedna z najlepszych roli dziecięcych w historii kina . Mimo wieku był bardzo przekonywujący i
trudno było ocenić czy rzeczywiście to tylko gra aktorska... obok Haley'a Joel'a Osment'a ,
Sean'a Astin'a , Dakoty'y Fenning i kilku innych nazwisk... rola T.J w filmie Eastwood'a to
czołówka światowa. takie moje skromne zdanie:) szkoda tylko że najprawdopodobniej
zakończył aktorską kariere...

rottweiler93

uwielbiam doskonały świat, był tam taki słodki :)

rottweiler93

Doskonała rola jak i film.

rottweiler93

Ogldałam go tylko w filmie "cudowny świat" i naprawdę nie wiem, czemu się tak nim zachwycacie. Ocena zdecydowanie zawyżona, jak się domyślam, z powodu jego uroku osobistego, który trzeba mu przyznać. Jednak jako aktor jest przeciętny. W filmie tym miał bardzo sztuczną mimikę. W niektórych scenach, zwłaszcza kiedy miał być przestraszony, w ogole sobie nie radził. Trochę lepiej było, kiedy płakał lub się śmiał. Skoro twierdzicie, że to poziom światowy, to widocznie nie widzieliście innych filmów w których dzieciaki rzeczywiście zagrały wyśmienicie, chociażby fenomenalna rola Jacob'a Tremblay'a w filmie "Pokój".

_Sylwia1995_

*doskonałym świecie

rottweiler93

Na jego aktualnym zdjęciu na Filmwebie przypomina Jake'a Gylenhaal'a, który z dziecięcej gwiazdy potrafił przerodzić się w dojrzałego aktora.
Życzę T.J. Lowtherowi tego samego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones