Tadeusz Sznuk

9,7
321 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Tadeusz Sznuk

Przede wszystkim świetny lektor. Dziwię się, że TP tak marnuje potencjał pana Tadeusza. Facet, który prowadził "Opola" prowadzi zaledwie program niszowy "1 z 10" i chyba telewizję śniadaniową. Bez urazu, ale to wstyd dla rządzących telewizją, by odpuścić taką osobę. Ja żałuję, że jako lektora kojarzę Go tylko z serialem polsko-brytyjskim "Sherlock Holmes i Dr Watson" i jeszcze jednym filmem wydanym na kasetach wideo.
Świetny głos, stawiam Go na drugim miejscu, tuż po Marku Gajewskim, na równi z Lucjanem Szołajskim i Jerzym Rosołowskim w hierarchii najlepszych polskich lektorów.
W mojej opinii powinien prowadzić główne wydanie Wiadomości czy jak to się teraz nazywa, coś na podobieństwo Andrzeja Turskiego w Panoramie na Dwójce, swego czasu oczywiście.

Jeśli ktoś wie jakie filmy, seriale czytał pan Tadeusz Sznuk proszę dać mi znać.

debesciak1978

Ja wiem, że Tadeusz Sznuk czytał audiobooka "Folwark zwierzęcy" George'a Orwella i właśnie zastanawiam się czy przesłuchać go w jego wykonaniu (wydawnictwo MUZA) czy Wiesława Michnikowskiego (wydawnictwo AGORA) czy może przeczytać samemu, jeśli bym znalazł czas. :)

debesciak1978

Od kiedy 1z10 to niszowy program?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones