Takahiro Nishijima

8,7
73 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Takahiro Nishijima

Nishijima grał jedną z głównych ról w dramie 'Tumbling'. Nie wymieniona jest również jego pierwsza rola w niskobudżetowej dramie "Delicious Gakuin", w której to był odtwórcą głównej roli.

thillian

To zamiast jęczeć tutaj może by tak własnoręcznie dodać do bazy?

mrozikos667

Jakbyś sprawdziła, to wiedziałabyś, że do obsady "Tamblingu" już go dodałam. Darowałam sobię tylko "Delicious Gakuin" bo to i tak mało znaczący wyczyn w jego karieże. A na przyszłość radzę wstrzymać się z takimi komętarzami, puki nie upewnisz się, że masz rację, takowe wygłaszając.

thillian

Na przyszłość radzę upewnić się, że np. sprawdziło się płeć swojego internetowego rozmówcy, zanim się do niego napisze. Przyganiał kocioł garnkowi. Zresztą - ok, dodałaś. Po co więc pisać tutaj, czy Twój pierwszy komentarz nie jest w takim razie bez sensu?

mrozikos667

Cóż, najpierw napisałam o brakach w filmografii, a dopiero kilka dni później stwierdziłam, że mogę je sama uzupełnić. Co do płci, to po prostu zasugerowałam się avatarem.

thillian

Serio uważasz Delicious Gaukin za "mało znaczący"?

Sayouri

Zajebiscie zagral w Ain no Mukidashi ale niespodziewanie kariery nie zrobil, jeden z wielu talentow na tym swiecie, ktory nie zostal nalezycie oszlifowany i przepadl...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones