Takahiro Sakurai

8,5
937 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Takahiro Sakurai

Ma charakterystyczny, rozpoznawalny głos ale jednocześnie a żadnym anime nie brzmi tak samo. Mam nadzieję obejrzeć jeszcze wiele anime z udziałem jego głosu.

Martus_2

Racja :)
Się totalnie zdziwiłam: wiedziałam, że podkładał głos Sasoriemu z "Naruto", ale nie wiedziałam, że Guiche z "Zero no Tsukaima" albo Misakiemu z "Junjou Romantica" O_____O przyznaję ci racje, jego głos w żadnym anime nie brzmi tak samo.

saori_sempai

(i jeszcze Black Blood Brothers) - dlatego mam go w ulubionych osobach i uwielbiam słuchać. :)

Martus_2

hmmm jeżeli się nie mylę, to on jeszcze jest piosenkarzem ^^

saori_sempai

jak wielu innych seiyuu. I jak mój pierwszy ulubiony seiyuu - Takehito Koyasu. Co do Takahiro Sakurai'a to słyszałam pare jego piosenek. Pamiętam zwłaszcza character songs do Zombie loan.

Martus_2

Ja jedną słyszałam, ale jestem pewna, że reszty też przsłucham. Takehito Koyasu - jakie anime?

saori_sempai

mam wiele jego piosenek (Takehito Koyasu )- niektóre nie są do żadnego anime. Na swoim blogu zamieściłam character song do Hakushaku to Yousei -pt "wonder ride" i do nowego anime które niewiadomo kiedy się pojawi Velvet Underword.Może niedłuho wrzuce inne. Poza tym ma na swoim koncie piosenki do Weiss Kreuz - nagrane z innymi seiyuu z tego anime (razem tworzyli zespół "weiss kreuz"), piosenki do Fushigi Yugi, czu Koutetsu Sangokushi, Rosario to Vampire 2 i Inital D. Muszę przyznać że mam na punkcie Takehito Koyasu, jego głosu i piosenek pewną obsesję - ale myślę że uzasadnioną. Takahiro Sakurai to mój numer 2.A numeru 3 na razie nie ma.

Martus_2

Moja ulubiona rola jako Cloud Strife z FF

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones