Tara Lynne Barr

7,4
233 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tara Lynne Barr

charyzmą dorównuje Chloë Grace Moretz mam nadzieje, że ktoś ją doceni za God Bless America i dziewczyna będzie rozwijała swój talent aktorski .

dYDelf

Podpisuję się. Świetna aktorka i piękna kobieta. Chciałbym mieć taką... kumpelę, przyjaciółkę, żonę, sąsiadkę itd. :)

Sony_West

oby nie matkę... :)

dYDelf

Piękna dziewczyna z cudownym uśmiechem, i do tego utalentowana ;)

RastaaaMan

Właśnie.
Pokazała na co ją stać!

dYDelf

To nie przypadek, że po jednej znaczącej roli, dziewczyna wzbudziła swoją grą tyle emocji u widzów.
Doskonale zagrała! Chętnie zaczekam na kolejny film z jej udziałem.

henrycze

pewnie gdyby Reese W była młodsza to ona by miała tę rolę :D

dYDelf

Ogladalam ja chyba tylko w jednym filmie, ale tez zwrocilam uwage, ze gra najlepiej z calej ekipy. Oby dostawala wyraziste postaci do grania.

dYDelf

Podpisuje się obiema rękami. Z "God Bless America" to ona najbardziej zapadła mi w pamięć. Utalentowana i niesamowicie urocza ;D Mógłbym w duecie z nią rozpierdalać tych wszystkich idiotów

masterofborowik

Taaaak. Dobrze powiedziane.

dYDelf

Co sobie myślę na temat odgrywanej przez nią postaci, to myślę, ale muszę przyznać, że pokazała klasę. Świetnie zagrała i mam nadzieję, że uda mi się ją zobaczyć w kolejnych produkcjach, bo ma dziewczyna talent.

Z wyrazami szacunku
Kazik

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones