Teresa Tuszyńska

Teresa Janina Tuszyńska

8,3
2 059 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Teresa Tuszyńska

Widziałem kawałek filmu Do widzenia do jutra i przyznam szczerze że to jest najpiękniejsza aktorka jaką kiedykolwiek widziałem, szkoda ze ni żyje niech jej ziemia lekką będzie. Gdyby tak w tym roku wyglądała tak jak w Do widzenia do jutra i grała tak samo to napewno by niemiała sobie rownej w polsce. Chyba ktoś z was uważa że jest teraz aktorka ładniejsza od niej to proszę pisać.

Mateo_SF

zgadzam sie w pełni i podpisuję wszystkimi czterema odnóżami

Mateo_SF

Zobacz cały film, warto. Polecam również CAŁA NAPRZÓD, gdzie również partneruje jej Cybulski. Czy jest najpiękniejsza? Wśród polskich aktorek z pewnością tak.
Szokuje i oburza mnie fakt, że nie ma oddzielnej strony internetowej poświęconej Jej osobie, ze szczegółową biografią, omówieniem filmów, bogatą galerią. Byle gwiazdeczka z USA ma takich www na pęczki. "Cudze chwalicie..."

Mateo_SF

Ze mna jest podobnie. Tzn. nie potrafie sobie przypomniec piekniejszej polskiej aktorki. Bo niby ktora?
No i ktora z nich laczyla w taki sposob urode z klasa?

Mateo_SF

Razem z męzem musieli tworzyć niesamowitą parę. Ciekawe, że oboje żyli ledwie pięćdziesiąt parę lat. Szkoda.

Agi_i_Mis

Drobna poprawka informacji pojawiających się w internecie, także tych z FilmWeba: Pawlikowski przez jakiś czas był partnerem życiowym ale nigdy mężem aktorki.

Mateo_SF

Zgadzam się w całej rozciągłości. Powala na kolana, szczególnie w "Do widzenia, do jutra".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones