Terry O'Quinn

Terrance Quinn

8,6
9 127 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Terry O'Quinn

raczej jest pewniakiem do nagrody emmy, rola locka i mib przycmil te wszystkie gwiazdeczki w postaci foxa, lilly czy holloway'a, wlasciwie moge powiedziec, ze w duzej mierze lost to on

patryk_z_wawy

O tak w 6 sezonie jest genialny. W tym roku wszystkie nagrody są jego

Joker_27

Terry > all.

lament

Potwierdzam. Rola MiB zagrana po mistrzowsku.

HaRdBucK

świetnie pokazany kontrast między Człowiekiem w Czerni na wyspie, a Locke'iem w altach

gnieciuch

Zgadza się, 6 sezon należał do niego :D

lillilililililililillli

wszystkie należały do niego
<--------
P.S. patrz mój Avatar.

patryk_z_wawy

Nie ma szans. Obejrzyj czwarty sezon Dextera. To co ten śmieszny dziadek z "trzeciej planety od słońca" tam wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie. Terry jest dobry jak zwykle ale dostał już Emmę za Lostów. Zresztą jeli miałbym kogoś za 6ty sezon wyróżnić to chyba doktorek który wreszcie wziął się w garść. Desmond tez miał świetny sezon

lwidz

No i bez Emmy...liczę na Złotego Globa ;d

patryk_z_wawy

W pełni się z tobą zgadzam!
To ,że 6 sezon da się oglądać to w dużej mierze zasługa Johna Locke.Gość jest zajebisty.Najlepsza scena to ta w której gada z Benem tuż po zabójstwie Jacoba i to przejście ze światła w cień.Wypas :)
A co do Holloway`a to się mylisz.Gość miał swoje 5 minut w serialu,tak samo jak Sayid.Fox i Lilly to nadają się tylko do tanich romansideł.

davidstar

Ja tam najbardziej lubiłem go w roli Zagubionego Locke'a. Najbardziej utkwiła mi w pamięci scena kiedy płacze po śmierci Boone'a i krzyczy do Boga

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones