Terry O'Quinn

Terrance Quinn

8,6
9 192 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Terry O'Quinn

I gościu trafił do szufladki z napisem John Locke ;)

Meredith

Ja wolałem go w Millenium.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Morgan_Mortimer_Graff

Ja również pamiętam go głównie z "Millennium", ale teraz przypomniał się w "Zagubionych" co nie oznacza że kojarzę go tylko z tą rolą. Zanim zagrał w Lost widziałem go w wcześniej wspomnianym Millennium i w "Stepfather", film który otworzył mu drogę do kariery.

Meredith

Tak to już bywa, kiedy gra się świetną rolę w świetnym serialu:) Podobnie przecież jest z wieloma aktorami, jak choćby Viggo Mortensenem, dla wielu będącym do końca swej kariery Aragornem, natomiast znawcy kina tudzież fani jego talentu sięgną na pewno po inne jego dokonania i przekonają się o jego aktorskim geniuszu. Podobnie jest z O`Quinnem, tyle że akurat on grywał główni w serialach - zresztą też z dobrym zazwyczaj skutkiem.

Meredith

lepsza taka szufladka niż granie ogonów w filmach klasy b

Meredith

Co prawda to prawda. Tak już jest z większością aktorów, którzy rzadko grają w sławnych produkcjach i mają jedną taką naprawdę sławną rolę.

Kolgrin, zgadzam się z tobą:)

Meredith

Hehe tak jak praktycznie wszyscy aktorzy Losta. Też zgadzam się z kolgrim.

Meredith

Nie dla wszystkich. Mnie ten aktor kojarzy się przede wszystkim z rolą demonicznego ojczyma.

Meredith

starsze pokolenie zna o jako petera z millenium i episoda z archiwum :)

emu_

klon Marco V

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones