Thalía

Ariadna Thalía Sodi Miranda

8,0
91 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Thalía

jej telenowele i role w nich sa beznadziejne nie wiem co gorsze Rosalinda czy Maria z pzredmieścia do show biznesu wepchała sie wogóle przez wyro kręciła z synem prezydenta, póxniej m. in z Colunga az dorwała Motolle tylko dlatego ze jest prezesem Sony Music

Lady_Rita

Nie prawda Thalia ma wielki talen ... Ja ja Bardzo lubie ... Ale kazdy ma swoje zdanie . PoZdro

Lady_Rita

to prawda aktorka jest z niej beznadziejna. Ale za to dobra piosenkarka :)

użytkownik usunięty
Lady_Rita

To znaczy to nie jest do końca tak. Aktorką to ona dobrą nie jest-to prawda. Ale ma niespotykaną skalę głosu i nagrała wiele naprawdę dobrych piosenek. Moim zdaniem nie wyszedł jej tylko ten album anglojęzyczny z 2003 roku, totalna klapa. Ale ten hiszpańskojęzyczny w 2002 czy wcześniejsze to były naprawdę dobre. Mnie trochę denerwuje jej maniera śpiewania, takie trochę stękanie, ale ogólnie lubię jej piosenki. Jej małżeństwo z Motollą można różnie odbierać. Pozostawię to bez komentarza. Ale Thalia od dziecka występowała w telewizji i śpiewała. Pomogło jej w tym przede wszystkim pokrewieństwo ze starszą o wiele lat Laurą Zapatą, jej siostrą, która w Meksyku uchodzi za bardzo dobrą aktorkę (wciąż zastanawiam się, z jakiego powodu, bo jej darcie się i szczerzenie zębów jakby miała wściekliznę mnie nie przekonują). Myślę, że Thalia dobrze zrozumiała, kto odnosi sukcesy na rynku. Widziałam jej zdjęcie z młodości. Nie jest za wysoka, do tego była pulchna, miała żółte, krzywe zęby i niezbyt ładny nos. Od kilku lat zęby już ma prościutkie i białe, nos też jest ok. Stała się zgrabna i szczupła i do tego musi mieć bardzo dobrego stylistę, bo świetnie się ubiera, maluje i czesze. Tylko pogratulować głowy do interesów. :-)

Lady_Rita

fajnie gra i świetnie śpiewa i ma ładne piosenki mam jej dwie płyty anglojęzyczną i Sixth Sense z 2005 ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones