Thalía

Ariadna Thalía Sodi Miranda

8,0
91 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Thalía

Thalia - la reina!!!

użytkownik usunięty

Thalia jest wspaniala piosenkarka i aktorka. Bardzo cieszy mnie wiadomosc, ze jej plyty dostepne sa teraz rowniez w Polsce:) JEst najlepsza!!!

o Thalii
ja tez bardzo lubie Thalie - bardzo lubie jej muzyke i jej telenowelki :)

użytkownik usunięty
_______________

nowa plyta
A juz w marcu nowa plyta Thality - "Greatest Hits" z DVD!!! Trzeba to miec!! Pozdrawiam fanow i zachecam do kupna! :)

użytkownik usunięty
_______________

litosci... stara pudernica, komercha i lans na sile, za grosz talentu, kolejna ktora liczy na to ze motolla ja wypromuje... zalosne

użytkownik usunięty

ojejku ale ona brzydka jest no nie?
widzialem kilka odcinkow telenowel z jej udzialem... rozpacz... kto na to daje kase???

Ona jest ladną dziewczyna tylko na tej fotce wyszla niekorzystnie:P a głos to posiada, mozna bylo uslyszec jej piosenke "I want you" w polskich stacjach radiowych czy nawet na viva.pl zobaczyc teledysk;) spiewala tam z takim murzynem raperem;P co do telenowel to juz nie wystepuje, ale ją lubilam;)
a tu masz jej kilka fotek: http://www.thalia.art.pl/galeria/premiosbilboard/photos/photo4.html

Ja tez bardzo lubie Thalie :D
Thalia is The Best:D

smutasek

heh:P wszystko mozna o niej powiedziec ale nie to ze jest brzydka;P Bardzo ładna koobieta:P

Hermioneczka

jest przepiękna a do tego ma świetne piosenki i świetnie śpiewa :)

sarah496

Tak, śpiewa świetnie. Przynajmniej za czasów Timbriche'a śpiewała. Ale i tak, jak niedawno słuchałam jednej piosenki tego zespołu, śpiewała Thalia P. Rubio i dwie jakieś inne. I to Paulina była taką La Reiną sceny.

Lady_Eowyn

Była, bo się na nią kreowała. Przynajmniej w moim odczuciu.
Thalia może i śpiewa nieźle, ale za to aktorką jest okropną. Szczerze mówiąc to nigdy nie darzyłam jej, ani Pauliny wielką sympatią. W Timbiriche właśnie były lepsze wokalistki od nich, choć (możliwe, że) nie są tak znane. Wystarczy posłuchać Edith Marquez, która już w czasie, która już w czasie kiedy występowała z Timbiriche miała bardzo dojrzały głos (a miała wtedy tylko 15 lat!). Mariana Garza oprócz dobrego głosu ("Besos de ceniza" chociażby) jest też świetną aktorką. Alix Bauer pisze wspaniałe teksty. Nie wspominając o Sashy Sokol, którą wprost uwielbiam za wszystko co tworzy.

Obssesion

Akurat ostatnio mam fazę na Judy Garland, więc tak nie jestem aktualnie w temacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones