Thomas DeLonge

Thomas Matthew DeLonge

5,9
29 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Thomas DeLonge

zespole Angels and Airwaves, który Tom założył po rozpadzie Blink 182? Mi ich pierwsza płyta bardzo podoba.

Eskimo

owszem, jest fajna, ale mi bardziej spodobała się płyta jego wcześniejszego projektu, Boxcar Racer ;) posłuchaj, nie pożałujesz ;)

Wilfinho

Wg mnie zdecydowanie lepszym od AVA jest Box Car Racer, bardziej mocniejsza płyta.
Ale i tak najbardziej lubię blinka DO płyty Dude Ranch(włącznie)

el_quatro

Dla mnie, niezależnie od zespołu Tom wspaniale gra i śpiewa. Nie wiem, czy lepiej mu szło w Avie czy BCR, ale na pewno z Blinkiem osiągnął najwięcej... :D. On jest zajebisty xdd.. Pozdrawiam!

Kolec

wlasnie ;D blink 182 to sukces a AVA niezbyt mi sie podoba moze 2-3 piosenki....dobrze ze powrocili, chyba przez to ze delonge dostawal butelkami na koncertach AVA :D :D :D :D

Eskimo

Wg mnie blink jest najlepszy, próbowałem przesłuchać AVA, ale sie nie dało poprostu, nie mogłem znaleść rzadnego fajnego kawałka.
Tom mi się podobał jak grał w blinku a teraz w AVA zachowuje sie tak mega dojrzale, dorósł, i no cóż wolałem go młodego
Ale na szczęście Blink powraca (czy dla kasy, czy nie)bardzo się cieszę z tego powodu, mam nadzieję żę będę mógł pojechać na koncert do Londynu ;p

Eskimo

AaA nie jest złe ale nie zastąpią starego dobrego Blinka...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones