Tilda Swinton

Katherine Matilda Swinton

8,3
52 085 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tilda Swinton

Według mnie w Opowieściach z Narnii. Była tam fenomenalna. Umiała zagrać zimną kobietę a jednocześnie sympatyczną. Wielki szacun!
Nie wyobrażam sobie innej aktorki w tej roli. Jeden z moich ulubionych czarnych charakterów.

Anaissa

Musimy porozmawiać o Kevinie (brak nominacji do Oscara to jakiś nieśmieszny żart) i Julia... Narnię wcisnąłbym gdzieś bardziej pod koniec

Anaissa

najlepsza była jako anioł Gabriel w Constantine

kirilla

popieram.

kirilla

Miała dwie sceny w filmie, w sumie kilka minut, a i tak pamięta się głównie ją ;)

użytkownik usunięty
Anaissa

Musimy porozmawiać o Kevinie. Popieram Pauletę, brak nominacji to jakaś kpina.

Anaissa

Znakomicie grała starą szafę :)

Anaissa

kocham ją od ponad 20 lat za Orlanda

iwonrud

Ja też. A nawet wcześniej, zapamiętałam ją już w Caravaggio. Niesamowita, magnetyczna, przykuwająca uwagę osoba. I genialna aktorka.

Oshin

zapomniałam o tym filmie, czas na odświeżenie, dzięki :)

Anaissa

powiem wam jaka jest najgorsza rola a mianowice ta za która dostała oscara. Za co ? za pokazanie pach ? .Nie mam nic do Tildy bo to świetna aktorka natomiast akademia chyba się najarała jakiegos mało strawnego zioła podczas podejmowania decyzji. Sama Tilda chyba sama zachodziła w głowe i zadawała sobie pytanie : czy oni powariowali ? ja oscara ? za co ?

Anaissa

Według mnie w "Musimy porozmawiać o Kevinie". Ale w Narnii też świetnie zagrała :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones