Tilda Swinton

Katherine Matilda Swinton

8,3
52 224 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tilda Swinton

Jestem bardzo ciekawa Waszych propozycji.Niestety na podstawie dwóch,średniej klasy filmów nie miałam szczególnej okazji przyjżeć się grze Tildy (a zainteresowała mnie bardzo),dlatego proszę o sugestie.

Jane_Doe

Nie wiem jakie filmy obejrzałaś... Ja nie widziałam zbyt wiele, ale jak mam coś polecic to zacznę od:
''Broken Flowers'', z tego co pamiętam miała tam małą rólkę, ale film rewelacyjny.
''Constantine'', film średni, ale warto właśnie dla Tildy w roli anioła Gabriela.
''Michael Clayton'', oczywiście;). Warto też zwrócic uwagę na najlepszą rolę Clooneya w jego dotychczasowej karierze.
Poza tym dużo dobrego słyszałam o ''Rodzince'', więc może warto?:)
Pozdrawiam:)

Jane_Doe

Dla mnie Tilda jest aktorką wysokich lotów (ogolnie rzecz biorąc brytyjskie kino i aktorzy sa warci oglądania). Zainteresowałam sie nia po obejrzeniu Mlodego Adama( film trudny, ciekawa rola zarówno Tildy jak i Ewana Mcgregora), pożniej przyszla kolej na Przypadek Stephanie Daley po ktorym zdecydowanie stalam sie fanka Tildy.

joan0602

Ja polecam "Niebiańską plażę" i "Młodego Adama". Baardzo lubię i cenię Tildę, tworzy niesamowitą atmosferę w filmach dzięki swoim kreacjom.

Jane_Doe

Jak Tilda to tylko Narnia- bezapelacyjnie... Najlepsza jej rola! I do tego przemowienie na kamiennym stole Cudo!
Mistrzynia złych charakterów!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones