Tilda Swinton

Katherine Matilda Swinton

8,3
51 960 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tilda Swinton

Jej androgeniczna uroda powala mnie całkowicie. Zdecydowanie w swojej dziwności jest najpiekniejsza kobieta jaka w zyciu widziałam.
Niedosyc ze piekna to inteligentna i utalentowana po prostu boskaaaa.

mj22

jedna z najbrzydszych aktorek jakie widzialem w zyciu. serio. juz na kathy bates wole popatrzec, serio.

Klonazepam

ma dziwno niespotykana urode nie ma takiej drugiej ani zadnej podobnej.
Dlatego jest piekna

mj22

dziwno to ty masz ortografię.

Klonazepam

sorry rozumiem że jesteś nie omylny spoko, nie będę wchodzić w dyskusje a już zwłaszcza na temat wyglądu bo jak wiadomo każdy ma swój gust i to szanuję. Tyle w temacie. Dziękuję za uwagę.

mj22

dokladnie, nie ma takiej innej. i to cholernie pociaga w niej. a kobiecosci ma bardzo duzo, tyle ze nie o przecietna kobiecosc tu chodzi...

mj22

nasza Agata Buzek mi ja troche przypomina rowniez ma cos w sobie niezwyklego oraz telent aktorski

Ewa_Szulik

Tak, też tak myślę. Mają coś wspólnego.

Klonazepam

No tak..., bo nie wygląda jak większość przeciętnych aktoreczek. A Tilda ma talent, intrygującą urodę i to coś.

psyche1201

Sama prawda!

mj22

nwm gdzie ty widzisz, ze ona ma androgeniczna urode, ma kobieca twarz tylko odrobine specyficzna ale na pewno nie wyglada mesko

CrystalCastles

androginia - to nie meskosc, a obuplciowosc. wyglada nieco jak chlopak mldy, nieco jak dziewczyna, takie niewiadomoco;) i przez to taka piekna i egzotyczna jest. jak nie z tej ziemi - jak jakas obca. i to pociaga.

al-ghul

No właśnie. Dlatego tak fajnie pasuje do roli Gabriela w "Constantinie", gdzie jako anioł ma właśnie nie mieć płci. Idealna do takich ról choć i w rolach zupełnie normalnych kobiet także doskonale się sprawdza. Albo np. w "Orlando", gdzie również ta "dwupłciowość" jest istotna. Fenomenalnie wygląda w "Tylko kochankowie przeżyją" - tak właśnie jak napisałeś - istota nie z tej ziemi. Zjawiskowa.

al-ghul

"jak nie z tej ziemi - jak jakas obca. i to pociaga."
Boję się ciebie.
Chciałbyś bzyknąć kogoś z innej rasy, jakiegoś dziwacznego kosmitę?

rhotax

A ilu osobom podobał się i podoba np. David Bowie? Wszystkich się boisz? ;)

mj22

Jak można powiedzieć, że to piękna płeć. Jako aktorka bardzo dobra..

użytkownik usunięty
mj22

Na pewno jej uroda jest wyjątkowa i cholernie wyróżnia się na tle tych wszystkich plastikowych aktorek. Poza tym Tilda nie dość, że ma niesamowitą aparycję (przez co pasuje do wielu, specyficznych ról) to jest też wyśmienitą aktorką. Dodam, że idealnie pasuje do roli wampirzycy ("Tylko Kochankowie Przeżyją"), idealnie też odegrała rolę w "Snowpiercerze" i "Musimy porozmawiać o Kevinie".

mj22

dokladnie androginicznosc i ta dzuiwnosc wlasnie sprawia ze jest tak piekna, bo zjawiskowa, niepodobna do zadnej z kobiet, a jednak kobieca cholernie i cholernei przez to piekna, oryginalnie piekna, a to pieknosc wieksza niz mieszczenie sie w kanonie malowanej lali, na ktora niemal kazda baba sie dzis robi i dlatego wygladaja jak odlane ze sztancy. tilda taka nie jest. jest jak jakis egzotyczny owoc, jak niby kobieta, ale obcej rasy...jedyna taka. swietnie mogla by zagrac jakas kosmitke, kobiete nie z tej ziemi;)

mj22

Zgadzam się! Najpiękniejsza kobieta ever!!!

mj22

Moim zdaniem jest brzydka, ale coś mi się w niej podoba. Wyróżnia się, zostaje w pamięci. A poza tym jest zadbana. I oczywiście jest bardzo dobrą aktorką.

Yennefer_de_Vengerberg

Zgadzam się z tobą, dla mnie niestety jest niesamowicie brzydka. Aż się zdziwiłam czytając tak wiele pochlebnych opinii o jej typie urody. Widocznie mam zupełnie inny gust. Nie przeczę, że jest świetną aktorką, jednak co do urody to jest dla mnie jedną z najbrzydszych aktorek jakie znam.

mj22

Zjawiskowa uroda . Nie jedno oko obiektywu dałoby się stłuc by choć na chwile móc z nim popracowac .

mj22

Gdyby Bóg był kobietą... :)

mj22

Może nie aż najpiękniejsza, ale jak dla mnie faktycznie jedna z piękniejszych, a przynajmniej przykuwająco ciekawych, na które chce się patrzeć bez końca. Uwielbiam!

mj22

Jest paskudna jak noc, ale... babkom się podoba. Ok, nie moja brocha, ale nie zdziwiłbym się gdyby te, którym się podoba same były tylko babkami zainteresowane, bo żaden normalny facet kijem by tej "piękności" nie tknął nawet po pijaku

Logan_123

Głupoty piszesz. Jednym kobietom i _mężczyznom_ się ona podoba, innym _kobietom_ i mężczyznom się nie podoba. Jak w przypadku każdej kobiety.

Logan_123

Ona nadaje się do grania w horrorach, jest straszna bez charakteryzacji.

mj22

Nie no... Dla mnie jest przepiękna. Nie wygląda jak modelka, ale czy to już powód by pisać, że jest brzydka czy paskudna? Moim zdaniem jest naprawdę urocza i w wielu filmach (ostatnio chociazby w "Nienasyconych") nie mogłem oderwać od niej oczu.

użytkownik usunięty
mj22

Chyba najpiękniejsze zombie jakie w życiu widziałeś. Pięciometrowymi prętem bym jej nie dotknął.

mj22

Jest na pewno fascynująca. Potrafi być i piękna i brzydka jednocześnie, w zależności od roli którą gra

mj22

ona w młodości była bardzo ładna i kobieca...

mj22

Naprawdę brzydka. Zazwyczaj gra dziwne postacie.

mj22

jak była młoda faktycznie była piękna, taka posągowa, potem zrobiła się z niej jakaś lewaczka dwupłciowa bezpłciowa xD

FrankSerpico4455

Dokładnie tak samo jak z Davidem Bowie. To bez dwu zdań najpiekniejsi ludzie na tej planecie.

FrankSerpico4455

Zresztą "lewaczka dwupłciowa" to miała byc obraza?bo chyba miałeś na myśli to, że jest androgyniczna, co jest raczej cecha pozytywną, niż negatywną

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones