Tilda Swinton

Katherine Matilda Swinton

8,3
52 218 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tilda Swinton

Tilda przypomina mi trochę elfa albo jakąś inną magiczną istotę. Wiele ludzi twierdzi, że jest ona
brzydką aktorką, ale nie potrafi się jej przyjrzeć z nieco innej strony. Ja jak na nią patrzę to się
zachwycam. Jest inna niż większość aktorek. Przyciąga uwagę. Jest zjawiskowa, wyjątkowa.

Raein

Tilda wygląda zjawiskowo.. A to dlatego, że wygląda inaczej niż większość aktorek, które tylko świecą biustem i nadymają napompowane usta.. Swinton jest naturalną kobietą, która nie potrzebuje kilogramowej tapety i doklejanych rzęs.. Według mnie jest wspaniała.. Hipnotyzująca.. ;)

ElectricalStorm

I do tego cholernie zdolna.

Raein

Ale tylko spójrz na to zdjęcie.. ;) Bardzo kobieca.. (Może trochę plastikowa kreacja, ale i tak wygląda przepięknie)
http://attheloft.typepad.com/.a/6a00e54ecca8b98833016767543a9c970b-650wi

ElectricalStorm

Jaka laska! Może ktoś ustawi tą fotę na główne zdjęcie Tildy na filmwebie? ;)))

Raein

^^

ElectricalStorm

Za seksowne na ten portal.. ^^ haha

ElectricalStorm

bardzo intrygująca twarz, idealnie pasowała do roli czarownicy w filmach z serii Narnia - ten chłód z oczu wprost elektryzuje

wokul81

O i dobrze, że wspomniałeś o tym Drogi użytkowniku.. Tilda ma właśnie taką chłodną urodę.. Ale dzięki temu dostaje ciekawe role.. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones