Tilda Swinton

Katherine Matilda Swinton

8,3
52 216 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tilda Swinton

to że tilda nie jest typową ślicznotką czyni z niej bardzo charakterystyczną i niepowtarzalna kobietę. gdyby wyglądała przecietnie ciekawe czy by dostala role w opowieściach z narnii. kto by wtedy zagral jej role?? czasem trudno mi zrozumiec dlaczego ludzie sa tak zaangazowani wtracaniem sie do spraw innych i ocenianiu ich wygladu... to na serio głupie i radze sie zajac wlasnym zyciem...

Dablju

Tilda jest fantastyczna! O Narnię to bym się tak nie martwiła - może by kogoś znaleźli :) Aczkolwiek obiło mi się o uszy, że otrzymała jakąś nagrodę... To były Złote Globy? Nie jestem pewna. I nawiasem "Pokuta" z McAvoyem, naszym Tumnusem miała 7 nominacji chyba :D

Dablju

ona jest po prosty swietna! po co kolejna tleniona, cycata dziewczyneczka. tilda jest niepowtarzalna- nosi garnitury, ma 2 facetow i ma gdzies co ludzie na ten temat mysla. uwielbiam ja

użytkownik usunięty
hej_ka

Pewnie. Przynajmniej zapada w pamięć. Jej kreacja, fryzura i brak makijażu na Gali Oscarów 2008 świadczy, ze ma dystans do siebie. Zresztą dobrze się trzyma na swoje 48 lat (nie mogłam uwierzyć, gdy zobaczyłam datę urodzenia).

Dablju

A mnie ona odpycha, może nie tyle swoim wyglądem, ale wydaje się strasznie... zimna. "Narnię" jakoś ją przeżyłam, ale "Orlando" nie obejrzałam nawet do końca, bo nie mogłam jej znieść. Ma w sobie coś, co mnie odpycha, sprawia, że nie mogę na nią patrzeć.
Jedyna jej rola, która mi się spodobała, to chyba Gabriel w "Constantine".
I za nią 2.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones