Tim Minchin

Timothy David Minchin

6,6
787 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tim Minchin
pawelskladanekss

Bardzo popieram, gra mega świetnie. Właśnie oglądałem odcinek 9 i przebił samego siebie. Idealnie gra gwiazdę Rocka.

pawelskladanekss

Również się zgadzam. Kto by pomyślał, że koleś jest tak znakomity. Jakiś komik z Australii, a tu proszę. Objawienie aktorskie serii 6 jak i w ogóle. Szkoda, że występuje jako gość, i w 7 serii już go nie zobaczymy.

Brooklyn81

Zgadzam się, jest niesamowity. Stworzył postać, którą jednocześnie chcę się przytulić i walnąć w łeb :D
Twórcy Cali chcieli robić spin-offa, którego bohaterką miała być Faith. Ja bym wolała spin-offa z Atticusem w roli głównej :D
Jako ciekawostkę dodam, że zagrał Judasza w spektaklu Jesus Christ Superstar (wersja 2012), spektakl jeździ po świecie, ale w Polsce go pewnie nie zobaczymy. A Tim radzi sobie naprawdę bardzo dobrze.

pawelskladanekss

Całkowicie się z wami wszystkimi zgadzam! Uwielbiam tego rudzielca, a po obejrzeniu finału szóstego sezonu mogę otwarcie powiedzieć, że jest on moją nową miłością i będzie mi go brakowało w sezonie siódmym.

Occta

Poszłabym do łóżka z jego akcentem. Bez zastanowienia. :D

użytkownik usunięty
morguriel

Nie jestes jedyna :)
Australijczycy sa mega!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones