Toby Stephens

8,0
7 173 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Toby Stephens

Co ten facet wyprawia jako Prince John w "Robin Hoodzie"! Najwyższej klasy aktorstwo - wspaniale jest oglądać go w roli takiego kabotyna, człowieka chorego na manię wielkości i krótko mówiąc drania. Ale Stephens jest przy tym tak nieodparcie komiczny, widać, że ta rola go bawi i że jako aktor ma nieprzebrany zasób środków wyrazu. "Long live me" - jak mówi Prince John.

Long live Toby! :-)

nuzak

Masz rację! Absolutną zresztą. Bawi się przy tym świetnie, a i nam sprawia wielką przyjemność.
Jego "Do You Love Me ?" - przejdzie do historii. Jestem o tym przekonanana.

nuzak

Tak! Toby jest rewalacyjny w tej roli i nie tylko. Uwielbiam Go! Czy jest lepszy aktor od niego? Chyba nie! I jego, już słynne, słowa: "Do you love me?" aż ciśnie się na usta odpowiedź: Yes, I do, Yes, I do, Yes, I do...
Long live Toby!!!

nutka_

Toby jest fantastycznym aktorem i to jest niezaprzeczalne, ale co do jego roli Prince John'a - nie przypominam sobie innego aktora, który miałby tyle frajdy z grania co on w Robin Hoodzie, bo dla mnie on tam nie tyle gra, co po prostu bawi się swoją rolą (co widać w gestach, minach, sposobach mówienia) i wychodzi mu to fantastycznie :)!!

Luana

Zgadzam się, jak tylko pojawia się na ekranie, przykuwa wzrok, szkoda, że
nie pojawia się częściej i dłużej :)

Tissaia

Chciałam tylko powiedzieć:
Wakey, wakey, Arhbishop! :D

nuzak

proszę o podanie jaki to film czy serial bo nie widzę w filmografii, a ja go uwielbiam za kapitana Flinta....

mikekenka

Kiepski serial, obejrzałam dla TS i RA ;)
http://www.filmweb.pl/serial/Robin+Hood-2006-334492

Absolutnie cudowny TS jest w "Wieczorze trzech króli", lubię jak jedzie po bandzie w "Vexed", polecam też świeżutkie ''I nie było już nikogo''. ''Maszyna'' ma świetny klimat.
Obejrzałam wszystko z jego udziałem i żałuję, że nie mam możliwości oglądać go na deskach teatru, bo jest jednak przede wszystkim aktorem teatralnym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones