Tom Berenger

Thomas Michael Moore

7,8
8 295 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Berenger

Przyznam się że nie znam go z żadnego filmu. Nie zaznaczył się w mojej pamięci, może dlatego że nie lubie gatunku filmów w których on przeważnie grywa. Miałem natomiast przyjemność poznania Tom'a osobiście i co mnie absolutnie zaskoczyło - Tom doskonale w ''wtapia się w tłum'', nie widać w nim splendoru gwiazd. Skromny i przemiły z niego facet.

bjorker

W jakich okolicznosciach go poznales?

Izzy_B

na zlocie sobowtórów..... :)

bjorker

JEDEN Z MOICH ULUBIONYCH AKTORÓW. "JEŚLI NADEJDZIE JUTRO" ,SERIAL MI SIĘ BARDZO PODOBAŁ. STARY SERIAL,ALE JA TEŻ J€ NIE PIERWSZEJ MŁODOŚCI. JEŚLI NAPRAWDĘ GO POZNAŁEŚ, TO ZAZDROSZCZĘ.

maggie_6

Izzy_B - poznalem go podczas kerecenia Incepcji w hangarach Warner Bross w Bedfordshire. Niemal cala ekipa filmowa przebywała wtedy w Hotelu Swan w Bedford. To byl czas kiedy wchodzac to hotelowego baru mozna bylo posiedziec i zamienic slowo z wieloma aktorami, miedzy innymi z Tomem. Dobrze wspominam ten czas, cala ekipa byla fantastyczna, a w szczegolnosci Elen Page, Jospeph Gordon L. i sam Nolan.

użytkownik usunięty
bjorker

Wow! Zazdroszcze! Zgadzam sie z jednym z osob z forum , ze jego potencjal nie zostal w pelni wykorzystany przez Hollywood. Ale coz, takie zycie. Zgral w kilku naprawde dobrych filmach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones