Tom Cruise

Thomas Cruise Mapother IV

8,2
94 501 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Cruise

Zastanawia mnie jedno, w jaki sposób tworzona jest lista np TOP aktorzy? Nie potrafię zrozumieć 1192
pozycji TC a np Benedict Cumberbatch jest na niej 32, Kto to jest w ogóle Benedict Cumberbatch
???

użytkownik usunięty
amon_re

Dla mnie również jest to niezrozumiałe! Ten TOP aktorzy na Filmweb to po prostu jedno wielkie nieporozumienie

amon_re

Benedict Cumberbatch - 912.605 głosów

Tom Cruise - 2.914.574 głosy

Tymi rankingami nie można się sugerować, NIGDY!

To wygląda tak - Tom jest supergwiazdą, osobą rozpoznawalną niemal wszędzie, a co za tym idzie aktorem częściej ocenianym, bo więcej się o nim mówi/ogląda jego fimy, a jak to bywa ze wszystkim to i tu nie ma rewelacji - Każdy może go lubić mniej lub bardziej, inny nienawidzi go, bardziej zróżnicowane oceny ustalają właściwą średnią ocen, za to Benek jest mniej znanym aktorem (też pierwszy raz przeczytałem to nazwisko), więc na jego trop trafia mniej ludzi, zazwyczaj Ci którzy chcą oglądać lub już oglądali film z jego udziałem, spodobał się w 1szt. i ciach 10, bo miał gdzieś tam 2 linikji dobrego tekstu (koloryzuję żeby zachować dramatyzm), to wszystko sztucznie podciąga gościowi średnią.

Reasumując Tom przegrywa w tej batalii bo zna go więcej ludzi i widziało z nim więcej filmów, przez co mają właściwe subiektywne odczucia co jego sylwetki.

Administratorzy FW mogliby poczytać trochę o średniej arytmetycznej i o medianie, wtedy może ten ranking miałby lepsze i pewniejsze stawki.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
maciekb80

Maciuś Einstein! Wróć do oglądania "Szkoły" na TVN, bo to chyba twój poziom :)))

amon_re

acha .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones