Tom Cruise

Thomas Cruise Mapother IV

8,2
95 010 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Cruise

kto mi poleci jakiś dobry film z Tomem oprócz mission impossible

stolcia

Zdecydowanie nowa część MI ;). Poza tym "Raport mniejszości", "Ostatni samuraj", "Jaja w tropikach", "Walkiria".
"Wojna światów", która dzisiaj leci w TV, też jest warta zobaczenia, ale zdania na jej temat są naprawdę podzielone wśród widzów. Poza tym słyszałam, że "Urodzony 4 Lipca" jest naprawdę dobry, a także "Rain Man", "Ludzie honoru", "Magnolia" i "Jerry Maguire". Żadnego przeze mnie teraz wymienionego filmu nie widziałam, ale na pewno kiedyś nadrobię z powodu ich dobrej reputacji.
A jeśli chcesz zobaczyć jak się zaczęła cała kariera Cruise'a, to zdecydowanie obejrz "Top Gun". To taki "kamień milowy" w jego dorobku :).

stolcia

Top Gun i Koktajl obydwa są warte obejrzenia na początek, najlepiej chronologicznie i Mission: Impossible 2, wg mnie najlepsza ze wszystkich części

stolcia

Polecam "Wywiad z wampirem". Zmienił się bardzo do tej roli, oczywiście pozytywnie.

stolcia

polecam ci wszystkie, które wymienili powyższi ale dorzucam tez "Vanilla Sky" :D :)

stolcia

Szybki jak błyskawica - to tam poznał Nicole Kidman
Top Gun
Ostatni Samuraj
Vanilla Sky
Firma
Zakładnik

Odpuść sobie Valkirię - powinni tego smroda zakopać na środku pustyni i nigdy nie odkopać...

stolcia

Te które są u mnie w top 100 ulubionych filmów:
"Magnolia"
"Ludzie Honoru"
"Jerry Maguire"
"Raport Mniejszośći"
"Vanilla Sky"

Oprócz tego:
"Jaja w tropikach" - Niech cię nie zniechęca niska średnia bo to przednia rozrywka i świetna rola Cruise'a

stolcia

Na pewno "Jerry Maguire", "Wywiad z Wampirem", "Raport Mniejszości", "Top Gun", "Wojna Światów" i oczywiście "Wybuchowa Para" :)

Zafinka

no właśnie ! zapomniałam o "wybuichowej parze" i najnowszym MI:4, gorąco polecam ! :D

stolcia

Mój ulubiony film z Tomem-Zakładnik.

użytkownik usunięty
stolcia

Każdy jest dobry, to mega gwiazda; 38 nagród i 51 nominacji,w tym 3 do oscara. Filmy z Cruisem tylko w USA zarobiły ponad 5 mld dolarów, co daje ponad 158 mln na film!Licząc resztę świata pomnóż to przez 3. Wierz mi, tylko w Polsce ktoś o jego statusie może zajmować w rankingu aktorów miejsce w okolicach 900! Ten kraj to kpina,tak się powinien nazywać KPINA lub ŻENADA.

stolcia

Ja polecam 'Wojna Światów', 'Wywiad z Wampirem' i 'Ostatni Samuraj' :))

stolcia

Polecam prócz tego co wymieniono jeszcze "Zakładnik", "Urodzony 4 lipca", "Firma", "Ludzie honoru" i "Za horyzontem". Filmy różnych gatunków, ale każdy jest naprawdę dobry. Z ostatnich jego filmów najwyżej oceniam "Walkirię". Też polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones