Tom Cruise

Thomas Cruise Mapother IV

8,2
95 066 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Cruise
Paracelsus

Madonna to akurat wiadomo, że botox itp. A reszta, to nie wiem :P

Paracelsus

+ Jared Leto, Charlize Theron i jeszcze kogoś miałam na myśli...

urinmyveins

ale walnęłaś! Theron ma 36 lat, a nie 50!
Musisz być strasznie młodziutka,skoro dla Ciebie to jedno i to samo.

Sighma

Nie uważam, że jedno i to samo, ale niektórzy w wieku 36 wyglądają tragicznie, a Charlize jest przepiękna.

Paracelsus

mają tego samego chirurga plastycznego co Ibisz

Paracelsus

Za ''Angorą'' nr 27 (1151)

''(...) 49-letni aktor nie zawdziecza jednak swojego wygladu botokosowi czy chirurgii plastycznej. Cruise jest fanem luksusowych kosmetyków pochodzenia naturalnego. Jego ulubiona, działająca cuda maseczka ma niespotykany skład. Tom nakłada na twarz papke składającą sie z odchodów słowików wzmieszanych z ryżowymi otrebami i wodą. (...)''

No i wszystko jasne - i to nie jest zart na prima aprilis...

littlelotte52996

No i teraz nasze baby będą nakładać ptasie kupy na swoją twarz, super....

Rafal_

Swoją drogą, ciekawa jestem, ile taka maśc kosztuje.

użytkownik usunięty
Paracelsus

piękni bogaci utalentowani, szkoda że gość popadł w sidła tych scjentologów

Paracelsus

Po pierwsze maja kase i czas na wszelkie kuracje, Ciechocinki i różne cuda. Po drugie zazwyczaj taka Rodowicz jak idzie do mediów albo na koncert to na twarzy ma kilo cementu na twarzy...reszta podobnie. Czlowiek kazdy mniej wiecej starzeje sie tak samo, od trybu zycia i stresow jeszcze wiele zalezy, no i genetyka!

Paracelsus

Tom, Brad, Torbicka, Młynarska, Meryl to są dobre geny, a u Madonny to widać ingerencję chirurga gołym okiem

Paracelsus

No, Torbicka, Streep, Madonna to na 30 nie wyglądają, ale racja, bo nie wyglądają na tyle lat ile mają tylko na gdzieś 40. I jest wiel wiecej aktorów ,np. Jared Leto wygląda na 30, a ma 41, Johnny Depp ma 49, a wygląda na z 35-40.
Ale to wszystko zależy : niektórzy dbają o siebie, np . Madonna ćwiczy, zdrowo się odżywia itd. chociaż to racvzej na ciało, a twarz to pewnie botox, ale większość gwiazd po prostu ma tone makijażu jak idzie do telewizji, ma świetne oświetlenie, a na zdfjęciach i w filmach - photoshop, oświetlenie itd. Bo dobre oświetlenie może zdziałać cuda. ;) Lecz nawet ja ma się dobre geny to każdy z nich musi się namęczyć aby wyglądać tak jak wygląda. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones