Tom Cruise

Thomas Cruise Mapother IV

8,2
95 066 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Cruise

To ma być Jack Reacher? Ktoś tu chce niezłą parodię zrobić... Lubie Cruise'a, ale pewnych rzeczy się nie robi, to nie jest aktor do zagrania takiej postaci.

pożyjemy zobaczymy, od początku aż po premierę mówiono, że np. Cruise nie nadawał się kompletnie do roli Lestata w wywiadzie, a spisał się nieźle, sama autorka powieści była zachwycona; kilka filmów z jego udziałem w historii było, do których na pierwszy rzut oka w ogóle nie nadawałby się; ja, znając jego wszystkie filmy, wiem, że zagra każdą rolę..

użytkownik usunięty
_aLEXander_

Możliwe, że każdą, ale w takim razie spece od efektów specjalnych powinni coś zrobić z jego wzrostem i muskulaturą... Choćby nie wiem jak dobrze grał Jacka pod kątem psychologicznym, to Reacher kurdupel nie będzie Reacherem.

Jestem tego samego zdania co_aLEXander_ Tom potrafi zadziwić i już nie raz się sprawdził - heh od razu przyszła mi na myśl właśnie jego rola w "wywiadzie" gdzie wybór jego na Lestata nie podobał się nawet Annie Rice :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones