Tom Cruise

Thomas Cruise Mapother IV

8,2
95 066 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Cruise

Co bardzo mnie w nim odstrasza, jak niektórzy z was drodzy użytkownicy Filmweb wiecie,
pan Tom Cruise należy do Kościoła Scjentologicznego czyli innymi słowy chorej i nie
zrozumiałej sekty, która jest nawet przez Unię Europejską określona jako niebezpieczna
organizacja! Dlatego też myślę, że Tom ma wyprany mózg niestety... to inny człowiek!

skalpel93_filmweb

Ja tam nie widzę różnicy między Scjentologami, Katolikami, Muzułmanami, Mormonami. Poniekąd scjentologia wygrywa bo ten kto wymyślił tam historie stworzenia świata i człowieka musiał mieć dużo lepsze dojścia do psychodelików niż założyciele innych religii.

mati_mac

Hah! Lepiej bym tego nie określił, chore dogmaty, zalatuje na odległość psychodelikami... facet zbrzydł szerokiej opinii kino-widzów.

skalpel93_filmweb

To Unia Europejska to jakiś autorytet? Gorszego bagna chyba obecnie to nie ma.

skalpel93_filmweb

Czyli ignorantów i prostaków. Jak dla mnie to on może być mordercą - pedofilem, ale to nie zmieni faktu, że jest aktorem bardzo dobrym. I tylko pod tym względem go oceniam oglądając go w filmach. To, że należy do chorej sekty sprawia, że jest debilem, a nie kiepskim aktorem.

mati_mac

Trochę racji w tym jest. Ale o ile Biblię, czy Koran można usprawiedliwiać starością, a co za tym idzie archaicznym podejściem do życia, oraz niejaką tajemniczością, o tyle scjentologia została stworzona przez pisarza sf. Takich idiotów, wierzących w te brednie, tobym do łagrów powysyłał. Zaraz by zapomnieliby o ufokach, a zaczęli by myśleć o przeżyciu. To samo tyczy się zresztą alkoholików, narkomanów, fanatyków religijnych, oraz ideowych. Czyli jednym słowem leni, którzy mają zbyt dużo wolnego czasu.

Czerwon_Kat

Śmiałbym się gdyby okazało się że scjentologia jest największym happeningiem w dziejach. A gówno mnie obchodzi czy ktoś jest alkoholikiem, narkomanem czy idiotą- nie zamierzam nikogo wysyłać do łagrów. Sam raczej piję więcej niż mniej, ale do roboty chodzę.

mati_mac

No ktoś z tych "chorych" i wręcz nierzeczywistych z zachowania ludzi wypracował sobie sposób na zarobkowanie... przecież od wielu tych ludzi pobierane są w USA i nie tylko pieniądze.

skalpel93_filmweb

Zgadzam się z Tobą w stu procentach.

skalpel93_filmweb

I co z tego? w imie Boga zabijali przez wieki i wszystko niby z katolikami jest ok? a księża ? oni sami tworzą sekty i każdy słyszał co robią. Celibat też głupota i tak żaden się go nie trzyma. Niech zarabiają tyle co przeciętny człowiek, placą podatki i nie zbieraja na żadną tace

użytkownik usunięty
skalpel93_filmweb

Liczy sie to, jak gra, a to nie zależy chyba od jego wiary. Daje jedynie zły przykład.

skalpel93_filmweb

Niestety, gdyby nie był tak znany, nie reklamowałby na prawo i lewo scjentologii. Jego wczesne filmy są wspaniałe, to mu przyznam, ale... bycie gwiazdą to bycie także autorytetem dla części ludzi. Tu nie chodzi tylko o kunszt aktorski, ale też o etykę.
Poza tym w ostatnich filmach coś się z nim dzieje dziwnego. Facet nie mruga, zauważyliście to? Ma dziwny, odstręczający wzrok...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones