Tom Felton

Thomas Andrew Felton

8,1
25 684 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Felton

Ciachoo

użytkownik usunięty

Zgadzam się.Powinien grać w zmierzchu...I normalnie...No wiecie taki do zjedzenia jest.Wszyscy jego fani:Wejdźcie sobie na youtube i wpiszcie Malfoy is Toxic.Będzie taka piosenka ze zdjęciami jego że aż padniecie.Uuuuuuuuuuu.Zobaczcie!

użytkownik usunięty

Aha ..

Nie! Tylko nie w zmierzchu... Gdyby tam grał stracił by swój urok... Lepiej nie....

nol1324

popieram. ZMIERZCH - NIE

Jeżeli zagrałby w Zmierzchu wiele by stracił dlatego ciesze się ,że tak się nie stało.

kwiatuszek446

Jak napiszę książkę to w ekranizacji on zagra wszystkie role męskie ;DDD Hahah ;) Co wy na to? Oczywiście zobaczymy go w każdej możliwej odsłonie: Tom pod prysznicem, Tom podczas snu, Tom w siłowni, Tom podczas jazdy samochodem, Tom na plaży... ;D

"Taki do zjedzenia"? Jesteś kanibalem?

użytkownik usunięty
andriej2

No ;D

Nawet ja mogę nim zostać, jeżeli w grę wchodzi Tom ;)

aneant89

Wyrazy szczerego współczucia dla żołądka.

użytkownik usunięty
andriej2

xD
Nie trzeba ;p
Chociaż żal mi takiego aktora ;p Gdyby go tak pożreć buhuuhuhuhuh !

ah... biedny Tom . Czy on wie że dziewczyny chcą mieć w swoim żołądku ?

pawerka100

Bardziej jak w żąłądku chyba dziewczynu chcą go mieć w sobie.

a poza tym gdyby był w zwierzchu to by kogo grał ? jakiegoś pacana . Zmierzch to zły pomysł .

W Zmierzchu? Chyba żartujesz!

Taaa niech zagra Edwarda a na Belle dajcie Emme Watson.

Magic14

Hahahah rozbawiłeś mnie. Oni nie poniżyli by się tak, aby zagrać w "filmie" o stworzeniach żądnych krwi, który wg mnie nie ma najmniejszego sensu.

ILOVES

Popieram.

Tom to ciacho, ale w "Zmierzchu" bym go nie chciała. :-/

Oceńcie jego grą, nie jego wygląd! Właśnie dlatego nigdy nie zagra w żadnym dobrym filmie...

Błagam tylko nie w "Zmierzchu"!!! Do książek nic nie mam, nawet mi się podobały, ale filmy już nie. Nie chciałabym żeby Toma mieszali z błotem tak jak Pattinsona, za to że grał świecącego na słońcu wampira...

użytkownik usunięty
Lola140392

Znakomicie nadawałby sie do roli Rileya.

Mógłby go zagrać, bo to postać praktycznie epizodyczna i nie kojarzono by go bardzo z tą rolą jak np. Pattinsona z Edziem... Ale lepiej, że nie zagrał. Wystarczy, że już był Malfoy'em w Harrym Potterze. Lepiej, żeby skupił się na ambitnych produkcjach. Jego rola w Harrym była doskonała, ale to były jednak filmy głównie dla dzieci i młodzieży. Pora, żeby zaprezentował się dojrzalszej widowni. Z resztą, tak jak Radcliffe, Grint i Watson jest kojarzony głównie z tego filmu i prędko nie pozbędzie się wizerunku wrednego Draco ;)

Lola140392

Draco jest super postacią i jest moim ulubionym bohaterem :) Chciałabym go zobaczyć w jakimś ambitnym filmie:) Kocham Toma <3

użytkownik usunięty
aneant89

I dobrze, bo Draco to mój ulubiony bohater fikcyjny. xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones