Tom Hanks

Thomas Jeffrey Hanks

8,8
164 074 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hanks

Dobrze, że to on został w końcu Forrestem Gumpem, a nie John Travolta - do niego kompletnie ta rola by nie pasowała! :>

użytkownik usunięty
izulowa

nie przepadam za Travoltą, więc podpisuję się pod tym. ;)

izulowa

lubię Travolte, ale nie wyobrażam sobie w roli Forresta , Tom Hanks zagrał genialnie

izulowa

Może by pasował, a może i nie, ale zagrał by lepiej.

izulowa

dobry aktor wcieli się w każdą rolę!!! małe dzieci to wiedzą...

Mothyff

Nie podważam wcale świetności aktorstwa Johna Travolty... Małe dziecko, by to wywnioskowało z mojej wypowiedzi.

izulowa

moim skromnym zdaniem gdyby travolta zagrał to samo bvyś napisała o hanksu że by nie pasował bo byś się przyzwyczaiła do travolty, przemyśl to , koniecznie...

Mothyff

Tak wiele o mnie wiesz, że od teraz nie będę mogła spokojnie spać...

izulowa

Myślę że na pewno by se poradził. Travolta to świetny aktor. Akurat 2 najważniejsze role w karierze Henksa (czyli wyżej wymieniony Forrest Gump i Zielina mila najpierw zaproponowano Travolcie, ale ten je odrzucił.

prof_mateusz27

rola w Zielonej Mili to jedna z jego najważniejszych ról? ciekawe w czym

jankotelegazeta23

Może chodziło mu o to że to jedna z najbardziej znanych kreacji Tomasza. Sam jakoś za nim nie przepadam. Nudzi mnie jego gra strasznie. Ciągle ta sama twarz która wiecznie kojarzyć mi się będzie z przygłupim Gumpem.

Banana_Power

możliwe że jedna z najpopularniejszych, jednak IMO jedna ze słabiej zagranych (choć tu spora wina kiepskiego scenariusza), też nie przepadam za jego kluchowatą twarzą, jednak takie role jak w Cast Away, Filadelfii czy nawet Forreście trzeba trochę docenić

jankotelegazeta23

No do cenić trzeba. Zielona mila jako film mi się nie za bardzo podobał. Książki nie czytałem więc opieram wiedze tylko na ekranizacji. Taki typowi film do płaczu a zachwycają się nim, oczywiście bezpodstawnie, prawie wszyscy. Nie ogarniam tego.

izulowa

Tom jest świetnym aktorem :)

izulowa

Duża w tym zasługa JONATHANA DEMME, który w niego uwierzył, i operatora TAKA FUJIMOTO, który skierował kamerę prosto na niego i ten, patrząc prosto w obiektyw, po prostu musiał przestać błaznować i zagrać serio, zagrać najdojrzalszą rolę w karierze, w "FILADELFII". Od tamtej pory to był już inny człowiek, inny aktor.
Goodbye horses!
http://theplaylist.net/remember-late-jonathan-demme-great-video-essay-use-close- 20170426/

izulowa

Travolta może swobodnie grać postaci będące przeciwieństwami Gumpa,ale nic poza tym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones